Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC Duyuruldu!

Keanu Reeves, Cyberpunk 2077'nin Phantom Liberty DLC paketi ile geri dönecek.

Keanu Reeves, yakında çıkacak Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC‘de Johnny Silverhand rolünü yeniden canlandıracak. Genişletme paketi, çıkış tarihi net olarak verilmese de, 2023’te Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC’de piyasaya sürülecek.

Detaylar az olsa da Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC, Night City’nin belirli bir bölgesine odaklanacak ve V’nin hikayesine yeni bir oyuncu kadrosu ve hikaye ile devam edecek. Haber, oyunla ilgili daha fazla detayın verildiği Edgerunners Özel canlı yayınından geldi.

Polis sistemi ve araç savaş sisteminin yenilenmesinin yanı sıra yakın dövüş için yeni oyun, yeni siber yazılım ve daha fazlasını içerecek olan oyun için yeni bir büyük güncelleme de yakında yayınlanacak. Bahsettiğimiz 1.6 güncellemesi, oyunun son büyük güncellemesi olacak ancak daha küçük güncellemeler teknik iyileştirmeler yapmaya devam edecek.

Cyberpunk 2077: Edgerunners Güncelleme Notları

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC haricinde, bugün aynı adı taşıyan Netflix animesiyle bağlantılı olan Edgerunners Güncellemesi’nin piyasaya sürüldüğü de duyuruldu. Baş karakter David Martinez’in ceketinin yanı sıra animeden ilham alan bir silah ve bir dizi paskalya yumurtası içerecek.

Belki daha da önemlisi, oyunun gardırobuna bir transmog sistemi ekleyerek, oyuncuların eşya istatistiklerini korurken V’lerini istedikleri gibi şekillendirmelerine olanak tanıyacak. Nibbles the cat, oyunun fotoğraf modunda da yer alacak.

Son olarak Edgerunners Güncellemesi, The Witcher’ın atına dayanan sonsuz koşucu Roach Race’i oynamak için bir oyun içi arcade kabini ekledi. Bu ayrıca, Google Play ve iOS’ta mobil cihazlarda ücretsiz bir oyun olarak ayrıca sunulacak.

Animenin kendisine gelince, Edgerunner olmayı hayal eden ve hayatını değiştiren bir siber yazılım fırsatı verilen genç David Martinez’i takip edecek. Akira ve Ghost in the Shell’den büyük ölçüde esinlenildi. Canlı yayının tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC Duyuru Yayını:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.