Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Şaka Değil: Deadpool Stranger Things’e Gelebilir!

Netflix'in sevilen dizisi Stranger Things'in yönetici yapımcısı Shawn Levy, Marvel Studios patronu Kevin Feige ile Deadpool'u nasıl Stranger Things evrenine dahil edebilecekleri konusunda görüştüklerini söyledi.

İki yıl aşkın bir bekleyişin ardından yayınlanan dördüncü sezonu ile müthiş bir yankı uyandıran Stranger Things, tıpkı Marvel ve DC gibi kendi sinematik evrenine sahip olmaya hazırlanıyor. Sevilen bilim kurgu dizisinin yönetici yapımcısı Shawn Levy, bu konuda Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige‘den yardım aldığını söyledi.

Variety ile konuşan Levy, Feige ile çok zaman geçirdiğini ve bir evrenin nasıl yönetileceğini konusunda pek çok şey öğrendiğini söyledi. Kafasındaki planları Stranger Things Sinematik Evreni’ne (STCU) uygulamak için çok heyecanlı olduğunu ifade eden ünlü yönetmen ve yapımcı, Duffer Kardeşler’in doğaüstü bilim kurgu dünyasını genişletmenin harika olacağını aktardı.

Marvel Studios Patronu Levy’e Yardım Ediyor

stranger things deadpool

Levy ayrıca Feige ile Deadpool‘u Stranger Things evrenine nasıl dahil edebilecekleri konusunda tartıştıklarını da söyledi. Beyaz perdede Ryan Reynolds tarafından canlandırılan karakter, üçüncü devam filmiyle Marvel Sinematik Evreni’nde (MCU) ilk kez sahneye çıkacak. Levy tarafından yönetilecek Deadpool 3‘ün ne zaman vizyona gireceği ise şimdilik belli değil.

Levy ve Ryan, daha önce Netflix filmi The Adam Project‘te de birlikte çalışmışlardı. Zaman yolcuğu hakkındaki film, yayınlandıktan kısa süre sonra Netflix’in en çok izlenen yapımlarından birine dönüştü. Levy, daha önce bir başka röportajda Stranger Things 5. sezonda Ryan’ı görmek istediğini söylemişti. Efsane serinin final sezonunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Duffer Kardeşler, dizi bitse dahi masada spin-off projelerinin olduğundan bahsetmişti. Kendi prodüksiyon şirketlerini kuran ikili, yan dizilerin ana seri ile benzer doku ve anlatıya sahip olacağını söylemişti. Shawn Levy’nin Stranger Things Sinematik Evreni (STCU) hakkındaki kafasında kurduğu planları öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek. Fakat olası Deadpool planları dahi şimdiden büyük bir heyecan yaratmışa benziyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.