Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things, Yan Dizileri ile Hikayesini Sürdürecek

Destansı dördüncü sezonu ile manşetleri süslemeye devam eden Stranger Things, benzersiz hikayesini yan dizileri ile sürdürecek.

Stranger Things 4. sezonun son iki bölümü, 1 Temmuz’da Netflix‘te yayınlandı. Henüz mevcut sezonun etkisinden tam anlamıyla çıkamamışken, gözler şimdi ikonik serinin geleceğine çevrilmiş durumda. Duffer Kardeşler’in şaheseri, beşinci sezonu ile destansı macerasını noktalayacak. Fakat gelecekte aynı evrende geçen yepyeni hikayeler izleyebiliriz.

Katıldıkları bir podcast programında konuşan Matt ve Ross Duffer, Stranger Things 5. sezon ve ötesi hakkında bazı dikkat çekici açıklamalarda bulundu. İkili, “Eleven, Steve ve Dustin’in yan dizisi olacağına dair söylentileri okudum. Bu ilginç değil… çünkü hepsini düşündük. Bu ihtimallerin hepsini irdelemek için kaç saat harcadık bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

Stranger Things Evreni Genişleyecek

stranger things spin-off

Duffer Kardeşler, Stranger Things spin-off‘larının ana seri ile benzer bir doku ve anlatıya sahip olacağını belirtti ve ekledi: “Umarım yeni şeyler yapmaya devam ederken bayrağı devredeceğimiz doğru kişiyi buluruz”

Stranger Things final sezonu için çalışmalara başladıklarını belirten ikili, beşinci sezonun daha kısa olacağını ancak izleyicilere farklı hissettireceğini söyledi. Stranger Things 5. sezonunun ne zaman geleceği veya hikayenin ne olacağı hakkında henüz bir bilgi yok.

Duffer Kardeşler, bu yılın başlarında Collider‘a verdikleri röportajda final sezonunun ardından Stranger Things’e dayanan yeni seriler yapabileceklerini belirtmişti. İkonik evreni genişletmeyi planlayan ikilinin kafasında tam olarak ne olduğunu öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.