Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Saints Row’un Görev Sistemini Sergileyen Bir Video Yayınlandı

Saints Row'un yeni oynanış videosu internette yayınlandı. Popüler serinin yeniden yapımında, oyunun gideceği yön hakkında fikir sahibi olduk.

Game Informer dergisinin YouTube kanalı, Volition’ın popüler serisini yeniden başlatacak olan Saints Row’dan kapsamlı bir oynanış videosu yayınladı.

Görüntüler sekiz dakikadan fazla sürüyor ve hikayenin ilk aşamalarında gideceğimiz iki görevi bizlere gösteriyor. Oyun, hala alfa sürümünün bile öncesinde, bu nedenle her şey henüz tam olarak cilalanmadı ve piyasaya sürüldüğü zaman birçok şeyin değişebileceğini veya çok daha farklı olabileceğini de belirtelim.

NOT: Videoda ana hikaye bölümlerinden iki adet görev mevcut, spoiler uyarısını önden yapmış olalım.

YouTube video

Saints Row Görevleri Nasıl Olacak?

Videoda iki görev gösteriliyor. Bunlar oyunun ana hikayesinin bir parçası, yani yan görevler değil. Bu nedenle, yukarıdaki videodan spoiler alabileceğinizi tekrar hatırlatalım.

İlk görevde, kahramanın bir borç verme ofisini soyduktan sonra bir polis kovalamacasından kaçması gerekiyor. İkinci görev, kaçırılan bir arkadaşı kurtarma girişimi etrafında dönüyor.

Video, arabaları ve motosikleti hareket halindeyken, göğüs göğüse çarpışmaları ve ateşli silahları görmemizi de sağlıyor. Nesneleri araçlara halatla bağlamamızı sağlayan mekanikler de gösterildi. Genel olarak oynanış, oyunun neler sunacağı konusunda iyi bir fikir sahibi olmamızı sağladı.

Saints Row

Saints Row, absürt ve grotesk mizahıyla bilinen popüler açık dünya aksiyon oyunları serisinin beşinci ana oyunu olacak. Oyun Volition Inc tarafından geliştirilme aşamasında ve seriden sorumlu şirket olan Deep Silver tarafından yayınlanacak.

Saints Row‘un yeniden başlatılması PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için yayınlanacak. Oyunun çıkışı 25 Şubat 2022’de gerçekleşecek. PC versiyonu yalnızca Epic Games Store‘da çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.