Kart Tabanlı Roguelike ‘Castle Morihisa’ Duyuruldu

Smokebear Studio, 2022'nin başlarında Nintendo Switch ve PC'de çıkış yapacak olan kart tabanlı Roguelike oyunu Castle Morihisa'yı piyasaya sürecek.

Castle Morihisa, karanlık bir fantezi ortamı içerisindeki feodal Japonya’da geçecek. Oyuncular, Japon mitolojisinden Yokai ile savaşmak için 300’den fazla karta erişebilecek. Dört farklı sınıftan biri olarak uğursuz kaleye doğru yol alacaksınız. Monk, Samurai, Onmyoji ve Ninja, her biri kendi farklı kart destesine sahip olacak.

Düşmanları sersemletmek ve karmayı zırhı güçlendirmek için yönlendirmek için Master the Monk’s Meditation ve Mantra sistemlerinde ustalaşmanız gerek. Büyük hasar için Sakura ve Retaliation’ı kullanarak Samuray‘ın katanasıyla düşmanları kesebileceksiniz. Onmyoji‘nin kan büyüsü ile Shikigami ruhlarını çağırabileceksiniz. Ninja olarak avınızı takip edecek ve yıkıcı kombinasyonlarda Mantra İşareti, Kunai ve Shuriken becerileri kullanabileceksiniz.

Castle Morihisa’da Her Savaş Öncekinden Daha Zorlu

Castle Morihisa

Her savaştan sonra, oyun içi bir kart dükkanında harcanabilecek paralar kazanacaksınız. Karşılaşmalar, her koşunun farklı olmasını sağlamak için rastgele oluşturulacak. Güçlü düşmanların üstesinden gelmeye yardımcı olmak için, düşmüş savaşçılarla iletişim kurabilecek ve daha büyük güçler kazanmak için ruhlarını kullanabileceksiniz. Amaç Morihisa Castle‘a ulaşmak ancak her savaş bir öncekinden daha zorlu olacak.

Oyunun yapımcısı oyunu, Castle Morihisa, stratejik kart yapısı içeren içeren bir roguelike oyun. Morihisa Castle’daki isyanın ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için sürekli savaşlarla destenizi oluşturmanız, güçlü yetenekler kazanmanız ve Düşmüş Kahramanların gücünü kullanmanız gerek” olarak tanımladı.

Thermite Games, Castle Morihisa’nın yayıncısı olacak ve hemen şu anda Steam’de ücretsiz bir demo da indirebilirsiniz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol