Netflix’ten Rogue-Like Oyun: Kate Collateral Damage

Netflix, oyun sektörüne nasıl bir önem verdiğini bizlere göstermeye başladı. Ünlü yayın platformu, Kate isimli filmi için Kate Collateral Damage isimli oyunu, Steam'de yayınladı.

Kate Collateral Damage, bir Netflix orijinal yapımını göz önüne aldığımızda, gördüğümüz ilk oyun değil ancak şimdi şirket ciddi bir şekilde oyun sektörüne girdiğinden dolayı bu oyun fazlasıyla önemli. Ludic Studios tarafından geliştirilen yeni oyun, kendisini öldüren bir zehrin panzehrini bulmak için 24 saati olan bir suikastçı hakkında Mary Elizabeth Winstead’in oynadığı bir Netflix filmi olan Kate filmiyle ilgili bir Rogue-Like olacak.

Kate Collateral Damage

Kate Collateral Damage Nasıl Olacak?

Kate Collateral Damage‘de Karakterimizi ölümcül şekilde zehirleyen Yakuza suç patronundan intikam almak için son bir hendekte ölümcül bir suikastçı olan Kate ile oynayacağız. Saate karşı bir ölüm kalım yarışında Tokyo yeraltı suçlularının arasında savaşacağız.

Tabancalar, hafif makineli tüfekler, bıçaklar, katanalar ve daha fazlası dahil olmak üzere, ölmüş düşmanlardan ve çevreden ateşli silahlar ve yakın dövüş silahları alabileceğiz. Tüm silahların sınırlı cephanesi olacak, bu nedenle tepki verirken ve eldeki savaş durumuna uyum sağlarken bunları atmamız ve yenilerini bulmamız gerekecek.

Ekranın üst kısmındaki bir zaman çubuğu, ölümcül radyoaktif zehir Polonium 204’ün ellerinde kaçınılmaz ölümünüze doğru sürekli olarak ilerleyecek. Düşmanları öldürmek, zaman çubuğunun tükenme hızını yavaşlatarak sizi ödüllendirecek.

Oyun yoluyla kazanılan ve kilidi açılan uyarıcı şırıngalar, kullanım sırasında zaman çubuğunu tamamen geri yükleyerek koşunuzu uzatabilecek. Ayrıca sizi öldürücü bir darbeden pasif olarak da kurtarma özelliğine sahip olacak. Hayatta kalmak için bu şırıngaları nasıl tüketeceğiniz size kalmış.

Kate Collateral Damage’in Steam sayfasının açıldığını ve 22 Ekim tarihinde erişime açılacağını belirtelim.

Listelenen bir fiyatlandırma yok, ancak bu oyun Netflix’in Android’de test ettiği gibi aboneliğinize bağlı gibi görünmüyor. Bunun yerine, yakın zamanda Oculus VR’da ortaya çıkan Eden Unearthed App Lab gibi, Kate’in son zamanlarda ortaya çıkan kadın başrolleri olan bir dizi John Wick benzeri aksiyon filmi arasında öne çıkmasına yardımcı olabilecek bir pazarlama fikri hissine sahip.

Netflix – Kate Türkçe Fragman

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol