Rockstar Games GTA Trilogy PC Satışına Yeniden Başladı

Rockstar Games’in geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu ve sonrasında PC satışını durdurduğu Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition yeniden satışa sunuldu.

Son olarak oyuncuların para iadesi talep ettiği Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Rocstar Games GTA Trilogy PC satışına yeni başladığını açıkladı. Kullanıcılar artık Rockstar Laucher üzerinden Rockstar Games GTA Trilogy PC sürümünü satın alabiliyor.

Rockstar Games GTA Trilogy PC

Rockstar Games GTA Trilogy PC Sürümü Sorunlarını Çözdüğünü Açıkladı

Rockstar Games GTA Trilogy PC satışlarına yeniden başlamış olsa da oyunlardaki sorunları çözmeye devam edeceğini dile getirdi. Şimdilik oyunların oynanabilir seviyede olduğunu ancak ilerleyen günlerde gelecek olan güncellemelerle birlikte oyunların oynanabilirliğinin artacağını ve kullanıcılar tarafından bildirilen hataların giderileceği de açıklandı.

Rockstar Games Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir tweette, “Bu rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz ve ilerleyen günlerde oyunların genel performansını iyileştirme ve güncellemeler yayınlamak için çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı. Rockstar’ın bu açıklaması kullanıcıları ne kadar tatmin eder bilemeyiz ancak oyunun Metacritic puanın ortalamasının “0.5” olduğunu söyleyebiliriz. Bu puan binlerce oyuncu tarafından verilerin puanlar sonucunda oluşturulmuş durumda.

rockstar games gta trilogy pc satisina yeniden basladi 3

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition hatırlanacağı üzere GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas’ın remaster sürümlerini içeriyor. Paket şu andan itibaren PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One üzerinden satın alınabiliyor.

Son olarak bir rapora göre Rockstar Games GTA Trilogy paketinin başarılı olması durumunda Rockstar, Red Dead Redemption Remaster ile oyuncuların karşısına çıkabilir. Hatırlanacağı üzere dün Rockstar’ın sahibi olan Take Two’nun CEO’su daha fazla Red Dead Redemption oyununun geleceğinin müjdesini vermişti.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol