GTA Trilogy PC Oyuncuları Para İadesi İstiyor

Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan ve sonrasında PC satışı durdurulan GTA Trilogy gündemde kalmaya devam ediyor.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Rockstar Games’in yaptığı GTA Trilogy: The Definitive Edition paketi oyuncular tarafından eleştirilmeye devam ediyor.

Oyunların oynanabilir olmamasıyla birlikte GTA Trilogy PC oyuncuları para iadesi istediğini sosyal medya platformları üzerinden dile getirmeye başladı.

GTA Trilogy PC Oyuncuları

GTA Trilogy PC Oyuncuları Oyunları Eleştirmeye Devam Ediyor

Hatırlanacağı üzere son olarak Rockstar Games, Rockstar başlatıcısında yaşanan sorununun düzeltilememesi ardından GTA Trilogy paketinin PC satışını durdurmuştu. Kullanıcılar bir şekilde oyunları oynamayı başarmış olsa da, oyunların sunduğu grafiklerin sorunlu olması ve oyunlarda bulunan hatalar nedeniyle GTA Trilogy PC oyuncuları para iadesi talep etmeye başladı.

Bir diğer yandan GTA Trilogy: The Definitive Edition Metacritic üzerindeki kullanıcı puanı da merak ediliyordu. Metacritic üzerinde yapılan 2644 inceleme sonrasında paketin puan ortalaması 0.5 oldu. İnceleyen sayısı arttıkça oyunun puanı düşmeye devam ediyor. İncelemelere bakıldığında oyuncuların düşük puan vermesinin nedeninin ise oyunların remaster yerine garip bir şekilde yenileme ile çıkması olarak görüyoruz.

gta trilogy pc oyunculari para iadesi istiyor 3

Rockstar Games’in oyunların PC sürümündeki hataları ne zaman düzeltip tekrardan PC satışına devam edeceği şimdilik bilinmiyor. Son olarak GTA Trilogy: The Definitive Edition, şu anda Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 üzerinden satın alınabilir ve oynanabilir durumda. Rockstar Games’in konu hakkında yeni açıklama yapması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol