Rockstar Games GTA Trilogy Oyunları İçin Özür Diledi

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Rockstar Games’in yaptığı ve kısa bir süre önce duyurulan GTA Trilogy için Rockstar Games cephesinden ilk özür geldi.

Red Dead Redemption ve Grand Theft Auto serileri ile oyuncuların yakından tanıdığı Rockstar Games kısa bir süre önce Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition paketini satışa sunmuştu. Rockstar Games oyunları satışa sunduktan sonra oyunlar özellikle PC kullanıcıları tarafından sosyal medya platformları üzerinden eleştirilmişti.

Yapılan bu eleştiriler sonrasında Rockstar Games GTA Trilogy’nin PC satışını durdurmuş ve geçtiğimiz günlerde yeniden satışına başlamıştı. Rockstar Games GTA Trilogy oyunları için kullanıcılarından özür diledi.

Rockstar Games GTA Trilogy Oyunları

Rockstar Games GTA Trilogy Oyunları Özrü

Rockstar Games GTA Trilogy oyunları özrünü yaptığı şu açıklama ile dile getirdi:

Öncelikle, bu oyunları oynarken sorunlarla karşılaşan herkesten içtenlikle özür dilemek istiyoruz…

Grand Theft Auto serisi ve bu ikonik üçlemeyi oluşturan oyunlar, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için özel olduğu kadar bizim için de özel. Bu klasik oyunların güncellenmiş sürümleri, kendi kalite standartlarımızı veya hayranlarımızın beklediği standartları karşılayan bir durumda piyasaya sürülmedi.

Teknik sorunları çözmek ve ileriye dönük her oyunu geliştirmek için devam eden planlarımız var. Planlanan her güncelleme ile oyunlar hak ettikleri kalite seviyesine ulaşacak.” denildi.

rockstar games gta trilogy oyunlari icin ozur diledi 3

Rockstar Games GTA Trilogy oyunları özür açıklamasında klasik oyunlarında mağazaya döneceğini şu sözlerle açıkladı: “Definitive Editions’ın hedeflerinden biri, oyuncuların bu oyunları modern platformlarda uzun yıllar boyunca oynamasına izin vermek olsa da, bazı oyuncuların hala önceki klasik sürümleri satın alma isteğini anlıyoruz. Grand Theft Auto III , Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ın klasik PC sürümlerini ekleyeceğiz. Ek olarak, Rockstar Store’dan PC için Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition’ı 30 Haziran 2022’ye kadar satın alan herkes, bu klasik sürümlere Rockstar Games Launcher kitaplığında hiçbir ek ücret ödemeden sahip olabilecek.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol