Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rocket League 9. Sezon Tanıtıldı: Ateş ve Buz Temalı Olacak

Rocket League 9. Sezon etkinlikleri ve detayları duyuruldu. 9. sezon yeni bir arena, kar ve ateş temalı efektler ve ücretsiz ödüller içerecek.

Rocket League geliştiricisi Psyonix, yeni bir Ateş ve Buz temasını beraberinde getiren Sezon 9’u duyurdu. Rocket League 9. Sezon, Rocket Pass’e yeni eklemeler, yeni Arena varyantı ve yeni bir Rekabetçi Sezon ile 7 Aralık’ta yayınlanacak. Oyun aynı zamanda sınırlı süreli iki etkinliğin, Rocket League klasikleri Frosty Fest ve Neon Nights‘ı içereceğini duyurdu.

Oyun ilk olarak 2015 yılında duyuruldu ve o zamandan beri özellikle Rocket League Championship Series’e profesyonel oynanışın eklenmesiyle, rekabetin temelini oluşturdu. Oldukça büyük başarılar kazanan araba futbolu, dört oyuncuyla sınırlı iki takımı karşı karşıya getiriyor. Amaç futboldaki gibi rakipten daha fazla gol atmak.

Rocket League 9. Sezon 7 Aralık’ta Geliyor

Rocket League 9. Sezon

Psyonix’e göre Rocket League 9. sezon, Rocket Pass’a çeşitli eklemeler yapacak. Bu yeniliklerden biri olan Muscle car Emperor, Rocket Pass Premium aracılığıyla hemen edinilebilir. Şimdiye kadar ilk kez, bir yeni aracın dört farklı versiyonu oyunda yer alacak. Emperor ve Emperor 2’ye ek olarak, iki adet Ateş ve Buz temalı özel Emperor yer alacak.

Yeni sezon, Rocket Pass’ta temaya uygun yeni ögeler ve Forbidden Temple adlı Çin mitolojik ögeleriyle dolu yeni bir Rocket League Arena çeşidini de içerecek. Yasak tapınakta ateş ve buz püskürten elemental ejderhalar, koruyucu aslan heykelleri ve arenayı bir cehenneme çeviren ya da kar fırtınasının gücüyle donduran özel efektler de yeni sezonu donatacak.

Tatil temalı bir etkinlik olan Frosty Fest ve müzik dolu bir etkinlik olan Neon Nights, 9. Sezonda geri gelecek. Sezon 9’da para harcamak istemeyenler için ücretsiz ögeler de yer alacak. Bunlar Crispy Turkey Topper, Lunchbox Topper ve Tickled Tomato Topper’ı içerecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.