Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rocket League’e Fortnite’tan Whiplash Eklendi

Fortnite ve Rocket League'in son işbirliği ile, battle royale oyununun en ünlü arabası Rocket League'e dahil edildi.

Whiplash, Fortnite’taki en popüler arabalardan bir tanesi ve bu hızlı araba Rocket League’e eklendi. Epic Games 2019’da Psyonix olarak bilinen RL geliştiricisini satın aldı ve o zamandan beri iki oyun birkaç kez işbirliği yaptı ancak en son birliktelik, Fortnite hayranlarının bir Whiplash ile futbol sahasında dolaşmasına izin verecek.

Her iki oyunun sosyal medya kanalları, Psyonix araç futbol oyununun hayranlarının, Whiplash’i ücretsiz olarak açmak için çeşitli mücadeleleri tamamlayabileceklerini duyurdu. Daha önce iki oyun arasında çeşitli işbirlikleri olmuştu ancak bu kez iki oyundan da birer araba değiş tokuş edildi ve ünlü Octane aracı da battle royale oyununa dahil oldu.

Rocket League’de Whiplash Ücretsiz

Rocket League

Rocket League araba listesi, Fortnite hayranlarının bugünden 3 Aralık’a kadar kilidini açabilecekleri Whiplash’in eklenmesiyle sık sık olduğu gibi büyüdü. Sınırlı süreli “Yüksek Oktan” görevlerinden en az sekizini tamamlayan oyuncular, etkileyici spor arabayı, bir Whiplash Tekerlerk setini ve dört Whiplash Çıkartmasını ücretsiz kazanacak.

Bu çıkartmalar, Rocket League hayranlarının ideal turboşarjlı arabalarını internette çekim yapmak üzere özelleştirmek için aralarından seçim yapabilecekleri alev, şerit, kanat ve şimşek temalarını içerecek.

Oyuncular, sınırlı süreli görevleri tamamlayarak Whiplash’in kilidini açmanın ötesinde, mobil oyununda da ücretsiz olarak arabayı kazanabilecek. Whiplash’i arazi lastikleri ve bir İnek Avcısı ile modifiye eden Fortnite oyuncuları, yeniden doldurulabilir takviye şarjını kullanarak RL araçları gibi etkileyici hızlarda devasa battle royale adasını keşfedebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.