Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Roblox Driving Empire Kodları – Nisan 2022

Nisan ayının Roblox Driving Empire kodları belli oldu. Hesabınıza tanımlayacağınız aktif promosyon kodları sayesinde ücretsiz kozmetik öğelere sahip olabilirsiniz.

En iyi Roblox oyunları arasında yer alan Driving Empire‘da, süper arabalardan helikopterlere kadar göz kamaştırıcı araçları sürebiliyorsunuz. Pek çok oyunda olduğu gibi Roblox Driving Empire için de her ay yeni kozmetikler ve oyun içi para kazanabileceğiniz ücretsiz kodlar yayınlanıyor.

Bu kodlar genellike oyunda kullanabileceğiniz nakit paralar içerirken, bazen de son derece nadir araç kaplamaları sunabiliyor. Fakat bu kodların süreli olduğunu unutmayın. Dolayısıyla mümkün olan en kısa sürede girmek, şansınız artıracaktır.

Driving Empire Kodları Nasıl Kullanılır?

roblox driving empire kodları

Roblox Driving Empire kodlarını kullanmak son derece kolay. Öncelikle sol alttaki çark simgesinden ayarlara giriyoruz. Açılan ilk pencerede oyun için ücretsiz öğeler kazanmasına yardımcı olacak kodları için bir metin alanı göreceksiniz. Aşağıdaki listeden kodları tek tek kopyalayıp bu alanı yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basıyoruz.

Aktif Roblox Driving Empire Kodları

  • SPR1NGT1ME – $25,000
  • VALENTINES – $30,000
  • C4N4D4 – Canada Day vehicle wrap

Roblox’taki en iyi korku oyuncularına yer verdiğimiz listemize göz attınız mı? Soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.