Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Yaratıcısından Yeni Oyun: Road to Valor Empires Ön Kayıtları Başladı

Dünyaca ünlü battle royale oyunu PUBG ile tanınan Krafton'un sahibi olduğu Dreamotion stüdyosu, gerçek zamanlı strateji oyunu Road to Valor: Empires için Google Play ve Apple App Store'da ön kayıtların açıldığını duyurdu.

İlk olarak 2019 yılında piyasaya sürülen gerçek zamanlı strateji oyunu Road to Valor World War II, heyecanla beklenen devam oyununa nihayet kavuşuyor. PUBG ile büyük bir başarı yakalayan Krafton‘a bağlı Dreamotion stüdyosu, Road to Valor Empires ön kayıtlarının Google Play Store ve App Store’da başladığını duyurdu.

Android ve iOS kullanıcıları, bugünden itibaren mobil PvP oyunu için ön kayıt oluşturarak, çeşitli avantajlardan yararlanma şansı yakalayacak. Peki, Road to Valor Empires nasıl bir oyun? Gardiyan olarak bilinen kahraman birimleri de dahil olmak üzere, türlü çeşitlilikte medeniyet ve efsanelerden bir araya gelmiş birimlerden oluşan ordularını düzenleyebilecek olan oyuncular, yapacakları stratejilerle sahaya hükmetmeye çalışacak.

Road to Valor Empires Ön Kayıt Dönemi Başladı

Road to Valor Empires Ön Kayıt

Ayrıca rakip oyuncuları yenmek ve tahta geçmek dokuz gardiyan ve 60’ın üzerinde farklı birim oluşumları arasından seçim yaparak için bir gardiyan ve sekiz askerden oluşan bir strateji destesi de kullanılabilecek. Krafton tarafından yayınlanan Road to Valor Empires, gerçekçi grafikleri ve dinamik özellikleri ile öne çıkıyor.

Athena – Savaş Tanrıçası; Odin – Asgard ve Medusa Kralı gibi efsanevi varlıkların dahil olduğu yeni medeniyetler ve ordu kurma oluşumları sunan mobil PvP oyunu, tartışmasız türünün en iddialı yapımlarından biri olmaya aday. Road to Valor Empires ön kayıtları hakkında daha fazla bilgi almak için Google Play ve App Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bu arada Krafton’un PUBG ile aynı evreden geçen yeni hayatta kalma – korku oyunu The Callisto Protocol, bu sene içinde piyasaya sürülecek. Dead Space’in yaratıcıları tarafından geliştirilen oyuna dair tüm bilinenlere buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.