Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil: Re: Verse Açık Beta Önümüzdeki Ay Başlayacak

Önümüzdeki ay Capcom, Resident Evil RE: Verse için PC ve konsollarda 8 Nisan'dan 11 Nisan'a kadar sürecek bir açık beta sunmayı planlamakta.

Capcom, 8 Nisan’dan 11 Nisan’a kadar konsollarda ve PC’de Resident Evil RE: Verse için bir açık beta sunacak. Resident Evil 3 Remake ile birlikte yayınlanan RE: Resistance çok oyunculu paketine benzer şekilde, RE: Verse lansmanda RE: Village ile birlikte ücretsiz bir çevrimiçi teklif olarak gelecek.

Capcom, modun Resident Evil Showcase’deki resmi duyurusundan kısa bir süre sonra Ocak ayında RE: Verse için kapalı bir beta düzenledi. Yayıncının en son çevrimiçi girişimi, hayranların uzun süredir devam eden korku serisinin 25. yıldönümünü kutlamanın bir yolunu temsil ediyor.

Resident Evil ReVerse 2

RE: Verse, Leon Kennedy, Claire Redfield, Jill Valentine ve Nemesis gibi oynanabilir karakterler olarak Resident Evil’in en ikonik kahramanlarına ve kötü adamlarına sahip. PvP modu, oyuncuların virüs örnekleri toplamanın önemli olduğu beş dakikalık, altı oyunculu ölüm maçlarına katılmalarına olanak tanımakta. Her örnek, hasar tamponları gibi oyun bonuslarının kilidini açar ve olağan ölüm mekanizmasını değiştirmekte. Örneğin, oyuncu-karakter öldüğünde Resident Evil’in canavarlarından birine dönüşmekte ve korkunç dönüşümün kendisi, bir oyuncunun elde etmeyi başardığı virüslerin sayısına bağlı olacak.

Biohazard Resmi Twitter sayfasına göre, PC için Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S üzerinden bir RE: Verse açık beta planlanmakta. Ön yükleme 5 Nisan’da başlayacak. Bu arada, beta 8 Nisan’da başlayacak ve birkaç gün sonra 11 Nisan’da sona erecek.

Yalnızca bilgisayarlarına veya konsollarına aktif bir Capcom ID bağlayanlar katılabilecek. Capcom’un web sitesinde belirtildiği gibi bu açık beta, sunucu yükünü test etmek için bir araç olacak. Kısacası hayranlar, büyük bir oyuncu akışının sunucuları erkenden zorlaması olasılığına kendilerini hazırlamalıdır.

Açık beta, şüphesiz hayranların lansmandan önce RE: Verse ile uygulamalı zamana sahip olmalarını sağlamanın en iyi yolu olacak. Geçen yılki RE: Resistance’ın zayıf kabulü göz önüne alındığında, oyuncuların Capcom’un çevrimiçi alandaki korku serisini keşfetmeye yönelik en son girişimine nasıl tepki verdiklerini görmek ilginç olacak.

Daha fazla oyuncu da Resident Evil Village’ı lansmanından önce deneyimleme seçeneğine sahip olacak. Bu baharda Capcom, PlayStation 5’teki Maiden demosunun aksine gerçek oyun içi içeriğe sahip yeni bir demo dağıtmayı hedeflemekte. Ancak bu yazıyı yazarken, yayıncı henüz konuyla ilgili ayrıntıları paylaşmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.