Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil Karakterleri Fortnite’a Geldi

Resident Evil evreninin iki kült karakteri Chris Redfield ve Jill Valentine, cadılar bayramında Paralel'in Küp Canavarlarıyla savaşmak için Fortnite'a geldi!

Epic Games, Resident Evil karakterleri Jill Valentine ve Chris Redfield‘ın Fortnite’a ayak bastığını duyurdu. Fenomen battle royale oyununun blog sayfasında yer alan ifadelere göre iki efsanevi S.T.A.R.S. üyesi, Spencer Malikânesi ve ötesinde sayısız dehşetten kurtulduktan sonra kendilerini adada, Paralel’in Küp Canavarlarıyla karşı karşıya bulacak.

Resident Evil karakterleri Jill Valentine ve Chris Redfield
Resident Evil karakterleri Jill Valentine ve Chris Redfield, S.T.A.R.S. üyeleri olarak Fortnite’ta.

Oyuncular, Fortnite içerik mağazasından S.T.A.R.S. Timi Seti‘ni satın alarak Küp Canavarlarını ve rakiplerini alt etme şansına sahip olacak. Söz konusu paket ile birlikte Chris Redfield kıyafeti, Jill Valentine kıyafeti, Yeşil Bitki sırt süsü (alternatif tarzlarıyla) ve Kayıt Daktilosu sırt süsü alınabilecek. Ayrıca CIZBIZCI kazması, Şok Sopası kazması ve Yağmurda Yürüyüş ifadesi de oyuncuları bekliyor.

Blog yazısında, “İster Küp Canavarlarını alt ediyor, ister Gizemli Örgüt laboratuvarlarına dalıyor olun, kayaların korkulu rüyası Chris Redfield ve “kilit açma ustası” Jill Valentine olarak kötülüğe bir dur deyin. Chris Redfield kıyafetine, karlı bir köydeki savaşından ilham alan alternatif Gizli Operasyon Chris Redfield tarzı dahildir” ifadeleri yer alıyor.

Resident Evil Karakterleri, Paralel’in Küp Canavarlarıyla Savaşacak

Daha önce bahsettiğimiz gibi Epic Games, Fortnite filmi çekmeye hazırlanıyor. Yeni bir eğlence bölümü kurmayı planlayan Amerikalı şirket, battle royale oyununun sahip olduğu popülerliği farklı alanlara yaymayı hedefliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.