Red Dead Redemption 2

MMOACTION
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.5

Kullanıcı

Red Dead Redemption 2’nin PC Ve Konsol Sürümleri Karşılaştırıldı!

Red Dead Redemption 2'nin karşılaştırma videosu yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar platformuna damga vuracak oyunlardan bir tanesi olacak olan Red Dead Redemption 2, 5 Kasım’da lansmana çıkacak. Konsollarda milyonlarca oyuncuya sahip olan yapım yeni fragmanında sürümleri karşılaştırıyor.

blank

Rockstar Games üzerinde satışlara açılan ve şuana kadar oldukça yüksek satış oranlarına ulaşan Red Dead Redemption 2, yakında Epic Store ve diğer satış mağazalarına da gelecek. Epic Store üzerinde de sergilenen yapım henüz ön siparişlere açılmazken oyunun tanıtımı başarılı bir şekilde yapılmaya devam ediliyor.

Mobil platformda ücretsiz olan, konsollarda deli gibi satan Red Dead Redemption 2 günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ederken bugün yeni bir video ortaya çıktı. Videoda oyunun farklı sürümleri karşılaştırıldı.

VGChartz’ın haberi ile izleme fırsatı bulduğumuz yeni video da genellikle oyunun PC’de nasıl göründüğü oyunculara gösterilirken, aynı sahnelerin diğer platformlarda nasıl göründüğüne dair bazı karşılaştırmalar yapıldı.

Bilgisayar platformunda da hikâye tabanlı olarak oynanacak olan yapım, daha sonra online herhangi bir mod alacak mı henüz bilinmiyor. Oyun grafik açıları ve içerikleri ile adeta konsollara taş çıkartacak gibi görünüyor.

Unutmadan tekrar hatırlatalım. Oyunun dosya boyutu 150 GB olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol