Razer Xbox Ve PC İçin Yeni Oyun Kumandasını Tanıttı

Razer Xbox Series ve PC için yeni oyun kontrolcüsü olan Razer Wolverine V2 modelini satışa sundu. 

Oyunculara yönelik ürünleri ile adından söz ettiren Razer, PC ve Xbox kullanıcıları için yeni Razer Wolverine V2 oyun kumandasını duyurdu. 

razer xbox ve pc icin yeni oyun kumandasini tanitti 2

Razer Wolverine V2 oyun kumandası, esasında Xbox Series X ve Xbox Series S oyun konsolları için hazırlanmış durumda. Oldukça ergonomik bir gövdesi olan kontrolcü, ortak altyapısı sayesinde Xbox One ve Windows PC tarafında da aktif olarak kullanılabiliyor. Xbox’ın orijinal kumandasına oldukça benzeyen ancak Razer tarafından yapılan açıklamaya göre daha kullanışlı olan oyun kumandası daha fazla butonla birlikte geliyor. 

Xbox Elite oyun kontrolcüsünde de olan “Mecha – Tactile” isimli butonlarla birlikte gelen oyun kontrolcüsü, gecikmezi bir oyun deneyimi sunuyor. Yurt dışında 99 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan oyun kontrolcüsünün ülkemizdeki fiyat etiketi ile belirsizliğini koruyor. 

Xbox Series X Neler Sunuyor?

Microsoft’un yeni oyun konsolu özelleştirilmiş AMD Zen 2 işlemciden güç alacak ve Radeon RDNA mimarisini kullanacak. 8K çözünürlükte oyun desteği sunacak olan Xbox’ın yeni oyun konsolu 120 FPS’e kadar oyunlar oynatabilecek. Ray tracing desteğine sahip olacak olan Xbox’ın yeni oyun konsolu ayrıca 4K çözünürlükte 60 FPS’ı standart olarak sunacak. 

Xbox One X oyun konsolunun grafik gücünden iki kat daha güçlü olacak olan Xbox Series X oyun konsolu, NVMe SSD depolama birimine sahip olacak. Arkasında HDMI 2.1 bağlantı noktası üzerinden 8K çözünürlüğünde 120 FPS sunacak olan oyun konsolu VRR teknolojisi ile yepyeni bir oyun deneyimi sunacak. Güçlü özellikleri sayesinde üç farklı oyunu arka planda tutabilecek olan Xbox Series X oyun konsolu, geriye dönük programda ise dört farklı oyunu çalıştırabilecek.

Avatar of Burak KÖSE
Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol