Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG ve Nier Serisi İşbirliği Yaptı

PUBG, yeni görünümleri için anlaştığı Nier serisi için bir video yayınladı.

Fall Guys’dan Fortnite’a, hemen hemen birçok oyun başka bir şirket veya medya markası ile yenilikçi ve geliştirici işbirlikleri yapıyor. PUBG Studios, en yeni işbirliğini sergileyen PUBG: Battlegrounds’ın yeni bir fragmanını yayınladı. Fragmanda NieR Automata’dan 2B ve 9S’yi canlandıran karakterlerin kostümleri ve NieR Replicant ver.1.22474487139…’dan Kainé’yi görüyoruz.

Nier Automata, Platinum ve Square Enix için oldukça başarılı olsa da yönetmen Yoko Taro’yu bir Nier 3 yapmaya ikna etmeye yetecek kadar para kazanmamış görünüyor. Hayranların 2B veya serinin diğer karakterlerini oynayabilmesinin tek yolu, Fall Guys gibi oyunların birlikteliklerinden yararlanmak.

PUBG Nier Karakterlerinin Fiyatları

PUBG

2B ve Kainé’nin kostüm setleri 2080 G-Coin‘e mal olacak ve Nier ve 9S’nin setleri ise yaklaşık 1500 G-Coin‘e satılacak. Tüm bu kaplamaları içeren Nier Mega Bundle, 5450 G-Coin’e koyulacak. Bu durum ünlü oyunun beklenmedik işbirlikleri yaptığı ve hayranlarını şaşırttığı ilk ortaklık değil. Örneğin, oyun daha önce Joker ve Harley Quinn için görünümler yayınlamıştı. Ayrıca PUBG: Mobile‘ın 19 Nisan’da sona eren bir Warframe etkinliği var.

Nier serisinin kendisi de yıllar içinde Soul Calibur VI’dan Fall Guys’a kadar birçok başka oyunun evrenine girebildi. Pek başarılı olmayan Babylon’s Fall’ın da gelecekte yayınlanması planlanan yaklaşan bir Nier: Automata etkinliği var.

PUBG Collaboration - Play with Nier Squad | PUBG

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.