PUBG: NEW STATE

Takip Et
5.1

Kullanıcı

PUBG: NEW STATE Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

PUBG evrenini 2051 yılına taşıyacak olan yeni battle royale oyunu PUBG NEW STATE, 11 Kasım'da geliyor. Peki, oyun hakkında hangi bilgilere sahibiz? Şu ana kadar öğrendiğimiz her şeyi, bu yazımızda bir araya getiriyoruz.

PC, konsol ve mobil platformlarda milyonlarca oyuncuyu bünyesinde barındıran PUBG evreni, geleceğe taşınıyor. Ön kayıt aşamasında muazzam bir ilgiyle karşılaşan ücretsiz battle royale oyunu PUBG NEW STATE, bizim de deneyimlediğimiz son alfa testi ile beklentileri daha da artırdı.

Az önce dediğimiz gibi PUBG: BATTLEGROUNDS ile aynı evreni paylaşan PUBG NEW STATE, 2051 yılında geçiyor. Grafiklerden kontrollere kadar tamam mobil deneyim için oluşturulan oyun; küresel Aydınlatma, otomatik pozlama ve daha fazlasını içeren render teknolojisi sayesinde gerçekçi ve çetin bir savaş alanı sunuyor. Ayrıca motor optimizasyonu, üst düzey açık dünyası ve ayrıntılı karakter modelleme sistemi, PUBG NEW STATE’i yeni ve farklı bir yeni nesil mobil oyunu yapan diğer unsurlar arasında yer alıyor.

pubg new state ne zaman çikacak

Oyunda, Troi adında yepyeni bir harita bulunuyor, ancak fütüristik değişikliklerle yenilenen Erangel de savaş alanlarından biri olacak. Kendine özgü özellikleri olan çeşitli karakteristik bölgelerde oyuncular, mücadeleyi kazanmak için çeşitli stratejileri kullanılabilecekleri eşsiz yerleri keşfedebilecekler.

Yeni haritanın dışında istediğiniz noktaya destek güç olarak çağırabileceğiniz drone’lar, balistik kalkan, ateş modu seçimi ve el bombası fırlatıcı eklentileri gibi daha birçok oyun içi silah özelleştirme özelliği sunan NEW STATE, benzersiz bir battle royale deneyimi vadediyor.

pubg new state drone

21 Ekim’de düzenlenen PUBG NEW STATE çevrimiçi gösteriminde oyun özellikleri ve içerik güncelleme planları ayrıntılı olarak paylaşıldı. Oyunun, silah özelleştirmesini, drone mağazasını ve eşsiz bir oyuncu toplama sistemini içeren fakat sadece bunlarla sınırlı olmayan orijinal oynanış özellikleri aracılığıyla battle royale türünü daha da ileriye taşımayı hedeflediği belirtildi.

PUBG: NEW STATE, piyasaya çıktığında gelecekte geçen Troi ve Erangel dahil olmak üzere dört benzersiz haritaya sahip olacak. Oyun ayrıca yeni içerik, geliştirilmiş oynanış ve oyun dengesi ve eğlencesine odaklanan sezon bazlı bir hizmet ile düzenli olarak güncellenecek.

pubg new state indir

Oyunculara güvenli ve adil bir oyun ortamı yaratmak isteyen Krafton, özel bir hile karşı sistem geliştirdi. Program, emülatör, klavye ve fare kullanımını yasaklayacak ve hileyi önlemek ve oyunun kodunu korumak için saldırıları tespit edip kısıtlayacak. Teknik yanıtların yanı sıra, oyuncu düşünceleri ve topluluktan gelen geri bildirimler, oyun içi güncellemeler aracılığıyla yakından incelenecek, analiz edilecek ve yansıtılacak.

PUBG NEW STATE Ne Zaman Çıkacak?

Krafton tarafından yapılan son açıklamada, PUBG NEW STATE ön kayıtlarının 50 milyonu geçtiği belirtildi. Peki, PUBG NEW STATE ne zaman çıkacak? Aylardır merak edilen bu sorunun cevabı, düzenlenen özel medya etkinliğinde verildi.

Oyun, 11 Kasım 2021 tarihinde 200 ülkeden fazla bölgede, iOS ve Android cihazlarda piyasaya sürülecek. Türkçe dahil 17 farklı dil desteği sunacak olan NEW STATE, ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyun hakkında daha fazla bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.

PUBG NEW STATE Çıkış Fragmanı:

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol