PUBG: NEW STATE

Takip Et
6.7

Kullanıcı

PUBG NEW STATE Troi Haritası Ortaya Çıktı

iOS ve Android platformu için tamamen ücretsiz olacak PUBG: NEW STATE oyunu hakkında yeni bilgiler paylaşıldı.

KRAFTON, kullanıcıların PUBG NEW STATE oyununda olabildiğince eğlenmelerini sağlamak için tasarlanmış devasa ve fütüristik bir 8×8 dünyası olan Troi‘ye derinlemesine bir bakış sunuyor.

Sergi Salonu, Alışveriş Merkezi, Laboratuvar ve Römork Parkı dahil olmak üzere dört yeni önemli noktaya ev sahipliği yapan harita, benzersiz görsel ve çevresel özellikler sunuyor. Dilerseniz bu lokasyonların özellikleri nelermiş kısaca onlara bakalım.

Oyuncuların ortasına inip hemen yağmalamaya başlayabilmeleri için geniş bir açık hava merkezine sahip olan Sergi Salonu, son derece ilgi çekici bir yer. Eğer düşmanlarla hemen çarpışmayı düşünüyorsanız tepesine çıkabilirsiniz veya binada, aşağıdan ilerleyerek mümkün mertebe kendinizi gizleyebilirsiniz. Şeffaf, kurşun geçirmez cam gibi yeni özellikler, Sergi Salonunda strateji oluşturma ve düşmanlarla etkileşim kurma şeklinizi baştan aşağı değiştirecek.

PUBG NEW STATE sergi salonu

Alışveriş Merkezi’ne baktığımızda Sergi Salonu’na benzeyen bir açık çatı konsepti görüyoruz. Çatıda yaşanacak sıcak çatışmalardan sağ çıkmanız halinde kalan düşmanları kuşatmak için birçok seçenek bulacaksınız. Fakat Alışveriş Merkezi’nin yönlü, yürüyen merdivenlerine dikkat etmeniz de fayda var. Zira yanlış tarafa çıkmanız halinde açık hedef haline gelebilirsiniz.

troi haritası

Troi haritasındaki üçüncü nokta olan Laboratuvar, dört seviyeli yoğun muhafazaya sahip olduğu için tempolu yakın mesafe mücadeleleri için mükemmel bir ortam sağlıyor. Bina içerisinde birçok dolambaçlı yol var. Bu da düşmanların etrafından dolaşmanıza veya gizlice girmenize izin veriyor. Şeffaf, kurşun geçirmez cam içeren ‘merkezi güvenlik odası ise alanın önemli bir unsuru olarak öne çıkıyor.

PUBG NEW STATE test

Geldik Römork Parkı’na. aslen ilginç bir yerleşim yeri olan bu nokta, geçici sığınaklar haline getirildi. Bu alanda yer almak isteyen oyuncuların gizlice girmeleri, tırmanmaları ve zafere giden yollardan geçmeleri gerekecek. Hızlı bir çıkış gerekiyorsa, oyuncular beladan kurtulmak için yolun sonundaki rampayı kullanabilirler.

Krafton

PUBG NEW STATE, 2021’de Android ve iOS platformlarında oynaması ücretsiz bir deneyim olarak piyasaya sunulacak. KRAFTON, nisan ayında oyunun Google Play mağazasında 10 milyon ön kaydı geçtiğini duyurmuştu. Merakla beklenen Battle Royale oyunu için 11 – 13 Haziran 2021 tarihleri arasında ABD’de kapalı bir Alfa Testi planlanıyor.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol