PUBG: NEW STATE

Takip Et
5.1

Kullanıcı

PUBG New State iOS Ön Kayıtları Başladı!

PUBG New State iOS ön kayıtları App Store'da başladı. Android gibi iOS kullanıcıları da artık yeni battle royale oyununu piyasaya çıkmadan önce deneyimleyebilecekler.

Sevilen battle royale oyunu PUBG: BATTLEGROUNDS‘un yaratıcısı KRAFTON, iPhone ve iPad kullanıcılarının bekledikleri duyuruyu nihayet yaptı. PUBG New State iOS ön kayıtları App Store üzerinde resmen başladı. Oyun için ön kayıt yaptıran herkes, kalıcı olarak sınırlı sayıdaki bir araç kaplamasının sahibi olacak.

Daha önce bildirdiğimiz gibi oynaması ücretsiz PUBG New State, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu toplam 28 bölgede ikinci bir Alfa testine girecek. Krafton’a göre bugüne kadar 650 binden fazla oyuncu ikinci Alfa testi için başvurdu. PUBG New State Alfa testi için uygun olan ve katılmak isteyen kişiler, 23 Ağustos’a kadar buradaki adres üzerinden başvuru yapabilirler.

PUBG New State iOS Ön kayıtları, App Store’da Resmen Başladı

PUBG New State iOS ön kayıtları

PUBG New State iOS ön kayıtları, iPhone ve iPad kullanıcılarının bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan en yeni ücretsiz battle royale oyununu erkenden deneyimleyebilmesini sağlayacak. Google Play üzerinde devam eden PUBG New State Android ön kayıtları, 28 milyonu geçmiş durumda.

PUBG’nin klasik battle royale deneyimine fütüristik bir hava katan New State, çok sayıda bölge içeren TROI adlı devasa bir haritaya sahip olacak. 2051 yılında geçen oyunda yeni araçlar, yeni silahlar, drone’lar, balistik kalkan, ateş modu seçimi dahil tonla yenilik olacak.

PUBG New State iOS Ön Kayıt App Store

Sıradaki PUBG New State Alfa testi hakkında daha fazla bilgi için buradaki adresi ziyaret edebilirsiniz. PUBG New State iOS ön kayıtları için buraya tıklayabilirsiniz. Oyun, 2021’de Android ve iOS’te oynaması ücretsiz olarak piyasaya sürülecek.

PUBG New State Alfa Testi Tarihleri

  • Alfa Testi Başvuru Süresi: 9 Ağustos (04:00 UTC) – 23 Ağustos (2:59 UTC)
  • Seçilen Alfa Testi Katılımcılarının Duyurusu: 26 Ağustos (2:00 UTC)
  • Ön İndirme Dönemi: 26 Ağustos (02:00 UTC) – 27 Ağustos (5:00 UTC)
  • Alfa Testi: 27 Ağustos (5:00 UTC) – 29 Ağustos (11:00 UTC)
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol