PUBG: NEW STATE

Takip Et
6.7

Kullanıcı

Yeni PUBG New State Alfa Testi Türkiye’de Düzenlenecek

Ön kayıt rakamları ile rekordan rekora koşan PUBG New State, Asya, Orta Doğu, Türkiye ve Mısır'daki Android ve iOS kullanıcıları için ikinci bir Alfa Testi gerçekleştirecek.

Krafton, heyecanla beklenen ikinci PUBG New State Alfa Testi için duyuruyu nihayet yaptı. Google Play Store’daki ön kayıtları 25 milyonu aşarak rekor kıran yeni nesil battle royale oyunu, Asya, Orta Doğu, Türkiye ve Mısır’da ikinci Alfa Testi’ne girecek.

PUBG New State Alfa Testi

Söz konusu bölgelerdeki Android ve iOS kullanıcılarının katılabileceği PUBG New State Alfa Testi, 27 – 29 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Test sürecine dahil olmaya uygun olan adaylar, başvurularını 23 Ağustos’a kadar buradaki adres üzerinden yapabilecek.

PUBG New State Alfa Testi Tarihleri

  • Alfa Testi Başvuru Süresi: 9 Ağustos (04:00 UTC) – 23 Ağustos (2:59 UTC)
  • Seçilen Alfa Testi Katılımcılarının Duyurusu: 26 Ağustos (2:00 UTC)
  • Ön İndirme Dönemi: 26 Ağustos (02:00 UTC) – 27 Ağustos (5:00 UTC)
  • Alfa Testi: 27 Ağustos (5:00 UTC) – 29 Ağustos (11:00 UTC)

Krafton tarafından geliştirilen PUBG New State, klasik battle royale deneyimine fütüristik bir hava katacak. 2051 yılında geçen oyun; yeni araçlar, silahlar ve ekipmanların yanı sıra keşfedilecek çok sayıda bölge içeren TROI adlı devasa bir haritaya sahip olacak.

Oynaması Ücretsiz PUBG New State, 2051 Yılında Geçecek

PUBG New State Alfa Testleri

2021’de Android ve iOS’te oynaması ücretsiz olarak piyasaya sürülmesi planlanan New State, yeni haritanın dışında drone’lar, balistik kalkan, ateş modu seçimi ve el bombası fırlatıcı eklentileri gibi daha birçok oyun içi silah özelleştirme özelliği sunacak.

Birinci PUBG New State Alfa Testi, 25 milyon Google Play Store ön kayıt sayısını geçmişti. Krafton, iOS kullanıcıları için App Store’da ağustos ayı sonunda ön kayıtları açmaya hazırlandıklarını açıkladı. Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol