PUBG Mobile

Takip Et
9.5

Mükemmel

9.8

Kullanıcı

PUBG Mobile Team Up Challenge 2021 Turnuvası Başlıyor

Dünya genelinde ünlüler ve 70’ten fazla influencer'ın katıldığı PUBG Mobile Team Up Challenge 2021 turnuvası başlıyor. Detaylar haberimizde.

Ünlü battle royale oyunu PUBG Mobile, 2019’dan bu yana her yıl düzenlediği Team Up Challenge turnuvası ise eğlence ve mobil oyun dünyasının en popüler isimlerini bir araya getiriyor. Bu yılki turnuva için özel olarak hazırlanan PUBG Mobile, etkinliğin detaylarını açıkladı.

PUBG Mobile Team Up Challenge 2021 turnuvasında ülkemizi temsil eden takımlarımızın kaptanlığını ünlü şarkıcı Hadise yapacak. Team Up’ta yarışan takımlarımızı ise popüler yayıncılar Doch, Mezarcı, Nisa Ölmez, Solkay, Frozennx ve Soulless oluşturdu.

PUBG Mobile Team Up Challenge 2021: Takımlarımızın Kaptanı Hadise Olacak

PUBG Mobile Team Up Challenge 2021 Turnuvası

PUBG Mobile oyuncuları, turnuva boyunca favori takımlarını seçerek onlara destek olacak. Ayrıca oyunda günlük misyonlar tamamlayarak favori takımlarına puan kazandırabilecekler.

Alınan puanların her biri takımların finallere ilerlemesinde yardımcı olacak. Bölgesel elemeler ve finali, 20-29 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte katılımcıları ve izleyicileri çeşitli ödüller de bekliyor.

Turnuvanın Haritası Erangel Olacak

PUBG Mobile Erangel

PUBG Mobile Team Up Challenge 2021 etkinliğinde oyunun haritası Erangel olacak. Altı tane ana yerleşim bölgesi bulunan haritada 1.5 Ateşleme güncellemesinden gelen yepyeni teknolojik yenilikler karşımıza çıkacak.

Bu bölgeler; askeri, savunma, enerji kullanımı, ulaştırma ve son teknoloji bilimsel araştırma alanları olacak. Ayrıca HyperLines, Air Conveyor gibi yeni araçların yanı sıra ASM ABAKAN gibi silahlar da oyuncuları bekliyor.

Gelmiş geçmiş en büyük sürüm güncellemesi olan PUBG Mobile 1.5: Ateşleme, geçtiğimiz ayın başında Android ve iOS için yayınlanmıştı.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol