PUBG Mobile

Takip Et
9.5

Mükemmel

8.9

Kullanıcı

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Yayınlandı! PUBG Mobile Nasıl Güncellenir?

Gelmiş geçmiş en büyük sürüm güncellemesi olan PUBG Mobile 1.5: ATEŞLEME yayınlandı. iOS ve Android kullanıcılarına sunulan PUBG Mobile 1.5 güncellemesi, Tesla araçlarını Battle Royale arenasına getiriyor.

Günümüzün en çok oynanan Battle Royale oyunları arasında yer alan PUBG Mobile, tarihinin en kapsamlı güncellemesini aldı. Heyecanlı bir bekleyişten sonra indirilmeye sunulan PUBG Mobile 1.5 güncellemesi, oyuna fütüristik bir hava katıyor.

Yeni PUBG Mobile sürümü ile oyuna DynaHex adında bir şirket geliyor. Enerji teknolojisi şirketi, tüm adayı bir deneye üssü ve en son bilimsel buluşları deneyeceği bir sahne olarak kullanmak için baştan yaratıyor. Bu savaş alanında Yeni Ateşleme Görevi Modu’nun deneyimleyebilir, çağın ötesinde birçok ekipmanı kullanarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Yeni Bir Dönemi Başlatıyor

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi ile birlikte adanın altı ana bölgesi askeri, savunma, enerji kullanımı, ulaştırma ve son teknoloji bilimsel araştırma alanlarına dönüşüyor. Dönüşüme uğrayan yeni alanlar şu şekilde:

 • Aktarma Merkezi (Pochinki)
 • Otomatik Liman (Georgopol)
 • Teknoloji Merkezi (Okul)
 • Güvenlik Merkezi (Askeri Üs)
 • Lojistik Merkezi (Yasnaya Polyana)
 • Enerji Merkezi (Enerji Santrali)

Daha önce sizlerle paylaştığımız gibi PUBG Mobile 1.5 güncellemesi, Elon Musk’ın kurduğu elektrikli otomobil şirketi Tesla ile heyecan verici bir işbirliğine sahne olacak. Oyuncular güncelleme ile birlikte Tesla Giga Fabrikası‘nın haritada ortaya çıktığını görecekler. Fabrikanın montaj hattındaki tüm anahtarlar etkinleştirildikten sonra, fabrika Tesla Model Y üretimine başlayacak.

PUBG Mobile nasıl güncellenir

Tamamen otonom özellikli olan araç., yollarda otomatik pilotu kullanarak oyunculara tarafından belirlenen harita konumlarına kendi kendine gelebilecek. PUBG Mobile yeni güncelleme ile artık her sezonda farklı bir konsept belirlenecek. Oyuncular, bir yıllık sezon içinde yayınlanacak üç sezonda çok sayıda ödülü kazanma şansı yakalayacak.

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi kapsamındaki temmuz ayı etkinliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Nasıl Güncellenir?

PUBG Mobile iOS Güncelleme

 • iOS cihazınızda App Store’u açın.
 • Sağ üstteki resminize tıklayın.
 • Ekranı alta doğru kaydırdığınızda güncelleme alan uygulamaları göreceksiniz. Arasından PUBG Mobile’ı bulun ve yanındaki Güncelle butonuna tıklayın.

PUBG Mobile Android Güncelleme

 • Google Play Store uygulamasını açın.
 • Menü ikonuna dokunun ve ardından Uygulamalarım & Oyunlarım sekmesine girin.
 • PUBG Mobile’ı seçin.
 • ‘Dahası’ (üç noktalı sembol) butonuna dokunun.
 • Otomatik güncellemeleri açık hâle getirin.

PUBG Mobile Güncellenmeme Sorunu

Peki, PUBG Mobile güncelleme yapmıyorsa ne yapmalı? Eğer yukarıdakileri uyguladıysanız ve hala değişiklik yoksa, oyunu silip yeniden yüklemenizi öneririz. Bu şekilde oyun otomatik olarak son sürümüyle inecektir. Ayrıca güncellemelerin boyutları büyük olacağı için Wi-Fi kullanarak indirmenizi öneriyoruz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol