Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Temmuz 2022 Oyunları: Söylentiler ve Tahminler

Söylentiler ve sızıntılar da dahil olmak üzere PS Plus Temmuz 2022 ücretsiz oyunları hakkında bildiğimiz her şeyi sizler için bir araya topladık.

PS Plus Temmuz 2022 ücretsiz oyunları, üç farklı üyelik planı ile yenilenen PlayStation Plus servisinin ilk aylık oyunları olacak. Deluxe, Extra ve Essential paketleri, 23 Haziran itibarıyla Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni PS Plus ile birlikte aylık ücretsiz oyunlar ikiye düşürüldü.

PS Plus Deluxe ve Extra katmanlarındaki geniş oyun kataloğu nedeniyle PS Plus Essential üyelerine verilecek bedava oyunların profilinde bir düşüş olacağını düşünüyoruz. Mayıs ayında FIFA 22’yi verdikten sonra haziran ayında da God of War’u ücretsiz dağıtan Sony, artık daha az sayıda AAA oyun verecektir.

Zira hem PlayStation Studios hem de üçüncü taraf stüdyolara ait büyük oyunların neredeyse tamamı zaten Deluxe ve Extra katmanlarında yer alıyor. Hemen aşağıda PS Plus Temmuz 2022 ücretsiz oyunları ile ilgili sızıntıları ve söylentileri bulabilirsiniz.

PS Plus Temmuz 2022 Ücretsiz Oyunlar

ps plus temmuz 2022 oyunlar

PlayStation Plus Temmuz 2022 ücretsiz oyunları henüz resmi olarak duyurulmadı, ancak bu ay Deluxe ve Extra kitaplıklarına Stray dahil olacak. BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen macera oyununda; kaybolmuş, yalnız ve ailesinden ayrılmış bir sokak kedisini yönlendiriyorsunuz.

Gelecek ay oyun kitaplığından ayrılacak iki yapım ise Shadow Warrior 3 (PS4 – 5 Temmuz 2022’ye kadar mevcut) ve Syberia (PS3 – 19 Temmuz 2022’ye kadar mevcut) olacak.

PS Plus Temmuz 2022 Tahminleri

Temmuz 2022’nin PS Plus yeni oyunları iki yapımdan oluşacak. Bizim tahminimiz ise bunlardan birinin Manifold Garden (PS5, PS4), diğerinin ise Necromunda: Underhive Wars (PS4) olacağı yönünde. Dilerseniz oyunlardan kısaca bahsedelim.

Manifold Garden

ps plus temmuz 2022

İlk tahminimiz, Amerikalı sanatçı William Chyr tarafından geliştirilen bağımsız bir birinci şahıs bulmaca oyunu olan Manifold Garden. Bulmacaların ilerlemesini çözerken sonsuza kadar tekrar ediyor gibi görünen soyut bir yapı dizisinde gezinmeniz gerekiyor. Sonsuz genişlikte yeni yollar ve olasılıklara kapı açan bu mimari yapı, etkileyici tasarımlarıyla sizi içine alıyor.

Necromunda: Underhive Wars

ps plus temmuz 2022 ücretsiz oyunlar

Taktiksel aksiyon oyunu Necromunda: Underhive Wars, PS Plus Temmuz 2022 listesi için ikinci tahminimiz oluyor. Savaşırken rakip çetelerle karşılaşacak, gücünüzü ve servetinizi artıracak ve tek başınıza ya da dört oyuncuya kadar mücadelelerde hayatta kalmaya çalışacaksınız.

PS Plus Temmuz 2022 ücretsiz oyunları hakkında sizlerle paylaşacaklarımız bu şekilde. Gelecek ayın PS Plus oyun listesi resmi olarak duyurulduğunda sizlerle paylaşacağız. Soru, görüş ve önerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.