Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Şubat 2023’ün PS Plus Aylık Oyunları Açıklandı

Sony, PlayStation Plus abonelerinin şubat ayında ücretsiz alabilecekleri oyunları duyurdu. Bu ayın seçkisi, tüm üyelik katmanlarında indirilebilir dört oyundan oluşuyor.

Geçtiğimiz hafta sızdırılan PS Plus Şubat 2023 oyunları, bugün itibarıyla resmiyet kazandı. Bu ayın seçkisinde OlliOlliWorld, Mafia: The Definitive Edition, Destiny 2: Beyond ve Evil Dead: The Game yer alıyor. Toplam değeri 1.002 TL olan oyunlar, 7 Şubat’tan 6 Mart’a kadar ücretsiz olarak alınabilecek. PlayStation Plus Essential, Extra veya Deluxe aboneliğiniz devam ettiği sürece üyelik dahilinde bedava aldığınız oyunların tamamına erişebilirsiniz.

Bu arada ocak ayının PS Plus aylık oyunlarını henüz almadıysanız elinizi çabuk tutsanız iyi olur. Star Wars Jedi: Fallen Order (PS5/PS4), Fallout 76 (PS4) ve Axiom Verge 2 (PS5/PS4) oyunlarını kütüphaneye eklemek için son gün 6 Şubat Pazartesi. Bu tarihten sonra şubat listesi erişime açılacak. Sony, bu ayın PS Plus Extra ve Deluxe oyunlarının ise yakında duyurulacağını açıkladı.

PS Plus Şubat 2023 Oyunları

ps plus şubat oyunları
Şubat ayının PlayStation Plus oyunları, 7 Şubat’ta erişime açılacak.

Saber Interactive tarafından geliştirilen Evil Dead: The Game, aynı adlı film serisinden karakterlerin yerine geçtiğiniz işbirliğine dayalı çok oyunculu bir korku deneyimi sunuyor. Üç orijinal Evil Dead filminin yanı sıra Ash vs Evil Dead televizyon dizisinden ilham alan oyunda, dört kişiden oluşan bir ekip olarak oynuyorsunuz. Listedeki bir diğer yapım olan OlliOlliWorld, parkur üzerinde kaykay sürüp zorlu engellerin üstesinden gelerek yüksek puanları topladığınız bir platform oyunu.

Çok oyunculu aksiyon nişancı oyunu Destiny 2’nin Beyond genişlemesi, inanılmaz bir bilimkurgu evreninde yeni bir yolculuğa çıkmanızı sağlıyor. Bu DLC’ye erişmek için ana oyuna sahip olmanız gerekiyor. Destiny 2’yi PlayStation Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. PS Plus aylık oyunlarının sonuncusu Mafia: The Definitive Edition ise 2002’deki orijinal oyunun remake’i olarak karşımıza çıkıyor. 1930’ların ABD’sinde geçen oyun, mafyayla yaşadığı bir olay sonrasında kendisini yeraltı dünyasında bulan taksi şoförü Tommy Angelo’yu konu alıyor.

Yeni PS Plus Aylık Oyunları

 • OlliOlliWorld (PS5/PS4)
 • Destiny 2: Beyond (PS5/PS4)
 • Evil Dead: The Game (PS5/PS4)
 • Mafia: The Definitive Edition (PS4)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

2 Yorum

 1. Keşke postal redux gelse

  0
  0
  Cevap
 2. 🤢🤮🤮🤮💀

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.