Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Şubat 2023 Ücretsiz Oyunları Sızdırıldı!

PlayStation Plus abonelerinin şubat ayında ücretsiz alabilecekleri oyunlar sızdırıldı. Yeni ayın seçkisinde, toplam değeri bin lirayı bulan dört oyun var!

Ne olacağı heyecanla beklenen PS Plus Şubat 2023 oyunları sızdırıldı. Yaklaşık iki yıldır neredeyse her aylık PlayStation listesini doğru bir şekilde sızdıran Dealabs kullanıcısı billbil-kun, önümüzdeki ay abonelik hizmetine eklenecek yapımları paylaştı. Buna göre şubat ayının PS Plus oyunları OlliOlli World, Mafia Definitive Edition, Destiny 2: Beyond Light ve Evil Dead‘den oluşuyor.

Toplam değeri bin lirayı geçen oyunlar, 7 Şubat’tan 6 Mart’a kadar ücretsiz olarak alınabilecek. Essential, Extra ve Deluxe katmanlarından herhangi birine üye olanlar, bu yapımları tek kuruş ödemeden kütüphanelerine kalıcı olarak ekleme şansı yakalayacak. PlayStation Plus aboneliğiniz devam ettiği müddetçe üyelik dahilinde bedava aldığınız oyunların tamamına erişebileceksiniz.

PS Plus Şubat Oyunlarının Değeri 1.002 TL!

ps plus şubat 2023 oyunları

Bu arada PS Plus ocak oyunlarını henüz almayanlar için vakit daralıyor. Star Wars Jedi: Fallen Order (PS5/PS4), Fallout 76 (PS4) ve Axiom Verge 2 (PS5/PS4), 6 Şubat’a kadar erişilebilir olacak. Söz konusu tarihten sonra bu yapımların yerini şubat listesi alacak. Sony, sızdırılan oyunları henüz doğrulamadı, ancak resmi açıklamanın önümüzdeki birkaç gün içinde yapılmasını bekliyoruz.

Şubat ayında Extra ve Deluxe oyun kataloglarına yapılacak eklemeler de muhtelemen yakında açıklanacaktır. Ocak ayının listesinde WWE 2K22, Back 4 Blood, Devil May Cry 5, Just Cause 4, Middle Earth: Shadow of Mordor, Ridge Racer 2, Heavenly Sword, Oddworld: Abe’s Exoddus ve Pinball Heroes gibi oyunlar yer almıştı. PlayStation Plus’ın şubat ayı ücretsiz oyunları şöyle:

PS Plus Şubat 2023 Oyunları

  • Mafia: Definitive Edition
  • Destiny 2: Beyond Light
  • Evil Dead: The Game
  • OlliOlli World

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.