PS Plus Ekim 2021 Oyunları Açıklandı

PlayStation kullanıcıları için sunulan PS Plus abonelerini bu ay da birbirinden güzel oyunlar bekliyor.

Sony’nin oyun konsolları olan PlayStation 4 ve PlayStation 5 için sunulan PlayStation Plus abonelik servisinin Ekim 2021 ücretsiz oyunları merak ediliyordu.

Her ay PlayStation Plus abonelerine birbirinden güzel oyunlar veren Sony’nin bu ay ücretsiz olarak vereceği oyunlar da beğenileceğini düşünüyoruz. PS Plus Ekim 2021 oyunlarına baktığımızda, sitemizden daha önce de bildirdiğimiz oyunların olduğunu görüyoruz. Sızıntıları doğrular nitelikte oyunların kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

PS Plus Ekim 2021 Şaşırtmadı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi PS Plus Ekim 2021 oyunları bizleri şaşırtmadı. Birkaç gün önce sitemizden de bildirdiğimiz sızıntıda yer alan oyunları gördüğümüz listede en dikkat çeken yapımlar ise Hell Let Loose ve Mortal Kombat X oyunlar.

PS Plus Ekim 2021 Oyunları

PS Plus Ekim 2021 Oyunları

  • Hell Let Loose (PS5)
  • Mortal Kombat X (PS4)
  • PGA Tour 2K21 (PS4)

PlayStation Plus Ekim oyunları, 5 Ekim tarihinde PlayStation Plus kullanıcıları için indirmeye sunulacak. PlayStation Plus aboneleri bu tarihe kadar PS Plus Eylül 2021 oyunlarını indirebilecek. Sony PlayStation Plus aboneleri için Eylül 2021 döneminde; Overcooked: All You Can Eat (PS5), Hitman 2 (PS4) ve Predator: Hunting Grounds (PS4) oyunlarını indirebilecekler.

Eylül 2021 döneminde PS Plus kullanıcıları için verilen yapımlardan All You Can Eat ve Hitman 2 yapımlarının dikkat çekiyor. Eğer ki bu oyunları daha önce oynamadıysanız, PlayStation Plus aboneliğinizi başlatarak bu her iki dönemin de oyunlarını ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol