PlayStation Plus Ekim 2021 Ücretsiz Oyunları Sızdırıldı

Dijital abonelik servisi PlayStation Plus’ın ekim ayında vereceği ücretsiz oyunlar sızdırıldı.

PS Plus Ekim 2021 listesi, çoğu kez olduğu gibi bu ay da sızdırıldı. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan abonelik servisi, her ay birkaç oyunu bedava olarak sunuyor. Bu seferki sızıntı, daha önce PS Plus ücretsiz oyunlar konusunda güvenilir bir kaynak olan Fransız internet sitesi Dealabs’ten geliyor.

ps plus ekim oyunları

Buna göre PS Plus Ekim 2021 oyunları, 29 Eylül’de resmi olarak duyurulacak ve 5 Ekim’de erişime açılacak. PlayStation Plus ekim oyunları listesinde üç yapım var. Bunlardan biri olan Hell Let Loose, yalnızca PS5 sahiplerine sunulacak. Diğer iki oyun Mortal Kombat X ve PGA Tour 2K21 ise PS4 için geliyor.

PS Plus Ekim 2021 Listesinde Üç Oyun Var

Avustralyalı stüdyo Black Matter tarafından geliştirilen Hell Let Loose, 2. Dünya Savaşı’nın Batı ve Doğu Cephelerindeki mücadeleleri konu alıyor. Piyadeler, tanklar, toplar ve ilerleyen cephelerle 100 oyunculu açık savaş deneyimi sunan yapım, çıkış yapacağı tarih olan 5 Ekim’de PlayStation Plus oyunları arasında katılabilir.

PS Plus Ekim 2021

PS Plus Ekim 2021 oyunlarından Mortal Kombat X, yepyeni oynanışıyla birlikte benzersiz sinematik sunumu birleştiriyor. Oyuncular ilk kez karakterin strateji ve dövüş stilini etkileyen çeşitlerden birini seçebiliyor. 144 TL değerindeki yapım, bu ay PlayStation Plus aboneleri için bedava olabilir.

Listedeki son oyun olan PGA Tour 2K21, 374 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Popüler golf oyununda, TPC Sawgrass, East Lake Golf Club gibi gerçek parkurlarda Justin Thomas’la ve en iyi 11 profesyonelle karşılaşıyorsunuz. Ayrıca Alt-Shot, Stroke Play, Skins ve 4 Oyunculu Scramble dahil yerel ve çevrimiçi maçlar oynayabiliyorsunuz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol