Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prime Gaming Şubat 2023 Oyunları Açıklandı

Şubat ayının Amazon Prime Gaming oyunları belli oldu. Önümüzdeki ay tam dokuz oyun, kullanıcılara bedava olarak sunulacak. Tam liste haberimizde.

Amazon Prime Gaming Şubat 2023 oyunları belli oldu. Kullanıcılara her ay bir dizi ücretsiz oyun ve oyun içi içerik veren abonelik platformu, cüzdanları bayram ettirmeye devam ediyor. Bugün yapılan açıklamada, önümüzdeki ay bedava olarak sunulacak oyunlar duyuruldu.

Listedeki yapımlar şöyle: Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition, Onsen Master, Aerial_Knight’s Never Yield, Divine Knockout, One Hand Clapping, BATS: Bloodsucker Anti-Terror Squad, Space Crew: Legendary Edition, Tunche, and Space Warlord Organ Trading Simulator. Oyunların tamamı, 2 Şubat‘tan itibaren talep edilebilecek.

Şubat Ayının Oyunları 550 TL Değerinde

prime gaming şubat 2023

Bunlara ek olarak, şubat ayı boyunca Call of Duty Mobile, Fall Guys, FIFA 23 ve Warframe gibi popüler oyunlar için ücretsiz oyun içi ganimetler sunulacak. Bu arada, The Evil Within 2, Beat Cop, Lawn Mowing Simulator, Chicken Police – Paint it Red, Faraway 2: Jungle Escape ve Breathedge’den oluşan ocak ayının Prime Gaming oyunlarını halen talep etmediyseniz, elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Amazon ayrıca şu anda Prime üyelerine Dishonored 2 dahil 10 oyuna daha tek kuruş ödemeden sahip olma şansı tanıyor. Türkiye’de aylık 7,90 TL gibi son derece ucuz bir fiyata sahip olan Amazon Prime aboneliği, Prime Gaming dahil birçok avantaj içeriyor. E-ticaret devi, geçtiğimiz yıl üyelerin 80 milyon ücretsiz oyun ve 420 milyon oyun içi içerik talep ettiğini açıkladı.

2022’de Assassin’s Creed Origins, Fallout 76, Star Wars Jedi: Fallen Order ve World War Z: Aftermath gibi çok sayıda popüler oyun veren abonelik servisi, bu sene de kesenin ağzını açacakmış gibi görünüyor. Prime Gaming Şubat 2023 oyunlarının tam listesi şöyle:

Prime Gaming Şubat 2023 Oyunları

 • Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition
 • Onsen Master
 • Aerial_Knight’s Never Yield
 • Divine Knockout
 • One Hand Clapping
 • BATS: Bloodsucker Anti-Terror Squad
 • Space Crew: Legendary Edition
 • Tunche
 • Space Warlord Organ Trading Simulator
YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.