Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prime Gaming Ocak 2023 Ücretsiz Oyunları (610 TL Değerinde)

Amazon Prime aboneleri, yeni yılın ilk ayında toplam değeri 610 lirayı bulan 6 oyunu ücretsiz alma şansı yakalıyor. Ocak 2023 listesindeki yapımlara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Üyelerine her ay ücretsiz oyunlar ve oyun içi öğeler sunan Amazon Prime Gaming, 2023 yılına bomba gibi bir giriş yaptı. Yeni yıla özel olarak, aralarında Dishonored 2’nin bulunduğu 10 oyunu bedava dağıtan platform, heyecanla beklenen ocak seçkisini erişime açtı. Listede, Steam’de 349 liraya satılan korku türündeki The Evil Within 2 ve çim biçme simülatörü Lawn Mowing Simulator dahil 6 güzel oyun bulunuyor.

Bethesda Softworks çatısı altındaki Tango tarafından geliştirilen The Evil Within 2, Shinji Mikami’nin 2014 yapımı hayatta kalma-korku oyunun devamı niteliğinde. Selefinin eksik kaldığı noktaları harika bir şekilde tamamlayan ve çok daha iyi bir deneyim sunan yapım, kendi türünün en iyi örnekleri arasında kabul ediliyor. Eğer korku-aksiyon oyunlarını seviyorsanız, Prime’da ücretsizken kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Prime Gaming Ocak Ayında Kesenin Ağzını Açtı

prime gaming ocak oyunları

Prime Gaming ocak oyunlarından Lawn Mowing Simulator, prestijli markaların lisanslı çim biçme makinelerini deneyimleyebileceğiniz bir oyun. Britanya’nın hoş bir kırsal bölgesinde geçen simülatörde çim bakımı işinizi sıfırdan kurabilirsiniz. İşinizi büyüttükçe genel merkezler satın alıp yükseltebilir, personel işe alabilir, reklam satın alabilir ve gelir-gider dengesini yönetebilirsiniz.

Diğer ücretsiz oyunlar arasında bulmaca türündeki Faraway 2, uzay temalı hayatta kalma simülasyonu Breathedge, retro tarzı bir oyun olan Beat Cop ve görsel romanların unsurlarını ve klasik macera oyunlarını bir araya getiren Chicken Police – Paint it Red! yer alıyor. Amazon Prime Gaming ocak oyunlarının yanı sıra Roblox, GTA Online, PUBG: Battlegrounds ve daha fazlası için ücretsiz ganimetler de alabilirsiniz.

Prime Gaming oyunlarını ve içeriklerini bir kez aldığınızda kalıcı olarak sizin olurlar. Amazon Prime’a aylık 7,90 TL karşılığında üye olabilirsiniz. Dilerseniz, öncesinde bu sayfadan 1 aylık ücretsiz deneme için kayıt yaptırabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.