Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Poppy Playtime Chapter 2 Karakterleri

Poppy Playtime Chapter 2'de hangi karakterlerle karşılaşacağınızı merak mı ediyorsunuz? Oyun görünen tüm karakterlerin listesini burada bulabilirsiniz.

Poppy Playtime Chapter 2‘deki maceramız sırasında birçok farklı karakterle karşılaşıyoruz; devasa ve insansı karakterden küçük, hayvan benzerine kadar birçok ilginç karakter bu oyunda da mevcut. Tabii bunların çoğu düşman. Aşağıda oyunda görünen tüm karakterlerin bir listesini bulacaksınız.

Poppy Playtime Chapter 2, oyuncu hala gizemli Playtime Co. fabrikasında hapsolmuş haldeyken, doğrudan ilk oyunun hikayesinden devam edecek. Poppy Playtime Chapter 1, oyuncunun bir sandık tarafından ezilen ve bir iskeleden düşen Huggy Wuggy’nin ölümcül pençesinden kaçmasıyla sona eriyordu. İşte serinin yeni oyunundaki tüm karakterlerimiz.

Poppy Playtime Chapter 2 Karakterleri Listesi

Poppy Playtime Chapter 2
İkinci bölümün tüm karakterlerini listeledik.
 • Mommy Long Legs (Experiment 1222)
 • Poppy
 • Bunzo the Bunny
 • Huggy Buddies
 • PJ Pug-A-Pillar
 • Kissy Missy

Mommy Long Legs (Experiment 1222)

Poppy Playtime Chapter 2
Uzun bacaklı pembe bebek.

Mommy Long Legs, Poppy Playtime Chapter 2’nin ana düşmanı. O devasa bir insansı yaratık. Karakteristik özelliği uzun ve esnek uzuvları. Bu nedenle, onu pembe bir örümceğe benzetebilirsiniz. Oyun içi notlardan birine göre 1222 deneyinin konusu Marie Payne idi.

Poppy Playtime Chapter 2’deki bu karakter insanlara karşı saldırgan. İlk başta, doğrudan saldırmaz. Bunun yerine, kahramanı daha fazla oyun oynamaya zorlar. İlginç bir şekilde, yukarıda bahsedilen nota göre Mommy Long Legs, Playtime Co. tarafından yaratılan diğer deneyleri, yani canlı oyuncakları savunmaya çalışan bir yaratık.

Poppy

Poppy Playtime Chapter 2
Oyunun ana karakteri.

Poppy, Poppy Playtime’ın ana karakteri olan küçük bir oyuncak bebek. O, soluk yüzlü ve iki atkuyruğu şeklinde toplanmış kırmızı kıvırcık saçlı küçük bir oyuncak bebek. İlk bölümün en başında görebildiğimiz bir reklama göre, devrim niteliğinde bir oyuncaktı. İnsanlarla diyalog kurabiliyordu.

Poppy, hikayenin sadece ikinci bölümünde daha büyük bir rol oynamaya başlayan bir karakter. İlk başta, kahramanın fabrika çıkışına giden trene binmesine yardım etmeye çalışıyor ancak zamanla tavrını değiştiriyor ve oyuncuyu kompleksin içinde tutmaya çalışıyor. Bu yüzden onun bir düşman olup olmadığını açıkça belirlemek kolay değil.

Bunzo the Bunny

Poppy Playtime Chapter 2
Korkunç tavşan.

Poppy Playtime Chapter 2’deki Bunzo the Bunny, siyah gözlü sarı bir tavşan. Bir müzik aleti var, elinde zilleri mevcut. Bu karakter, yalnızca renklerin sırasını ezberlemeniz gerektiğinde ritim oyunu sırasında görünüyor ve oyuncu hata yaparsa Bunzo oyuncu saldırıyor. Evet, bildiklerimiz bu kadardı.

Huggy Buddies

Poppy Playtime Chapter 2
Oyunun maskot ismi.

Poppy Playtime Chapter 2’deki Huggy Buddies, Whack-A-Wuggy oyunu sırasında ortaya çıkar. Huggy Wuggy’nin duvardaki deliklerden çıkan minyatür versiyonları. Geri çekilmelerini sağlamak için onlara vurmanız gerekiyor. Eğer yapmazsanız, size saldıracaklar.

PJ Pug-A-Pillar

Poppy Playtime Chapter 2
En garip oyuncaklardan bir tanesi.

Poppy Playtime Chapter 2’nin bir diğer karakteri olan PJ Pug-A-Pillar, bir köpek ve bir tırtılın birleşimi gibi. Bu oyuncak, ışıklar kapalıyken oynarken oyuncuyu takip ediyor. Eğer size yetişirse, ölüyorsunuz.

Kissy Missy

Poppy Playtime Chapter 2
Oyunun bir diğer maskotu.

Kissy Missy, Huggy Wuggy’nin kadın versiyonudur. İlk bölümün antagonistiyle neredeyse aynı görünüyor. Tek fark, Kissy’nin pembe olması.

Bu karakter ilk bölümde sadece afişlerde görülebiliyordu ancak Poppy Playtime Chapter 2‘de şahsen görünüyor fakat oyunculara karşı kötü bir niyeti yok. Aksine, kilitli alana gitmemize yardım eden bir karakterdi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

 1. Hasan

  Çok kötü bir şeyler atıyorsun

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.