Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Store Altın Hafta İndirimleri Başladı

PlayStation Store, yeni bir indirim kampanyası ile karşımızda. Sınırlı süre için geçerli olan Altın Hafta fırsatları, çok sayıda PS4 ve PS5 oyununda önemli indirimler sunuyor.

Son dönemde sık sık PS Store indirimleri düzenleyen Sony, oyuncuların cüzdanlarını bayram ettirecek fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bugün itibarıyla başlayan PlayStation Store Altın Hafta Fırsatları, 400’den fazla PS4 / PS5 oyunu ve indirilebilir içerikte yüzde 75’e varan indirimler sunuyor.

Ucuz PlayStation oyunu arayanların imdadına yetişen PS Store indirimi, fırlayan döviz kuru nedeniyle oyun fiyatlarının arttığı şu günlerde tasarruf etmenizi sağlıyor. Peki, indirimli oyunlar arasında öne çıkanlar neler?

Normalde 699 TL’ye satılan Resident Evil Village Deluxe Edition yüzde 50 indirime girerek, 349,50 TL’ye düştü. En sevilen aksiyon oyunlarından Shadow Warrior 3, 475 TL’den 285 TL’ye gerilerken, Yakuza serisinin yan oyunu Lost Judgment yüzde 50 indirim ile 284,50 TL’ye satılıyor.

PS Store’dan Yüzde 75 İndirim Fırsatı

PlayStation Store Altın Hafta

Bunların haricinde souls-like türünün en sevilen örneklerinden Bloodborne, Resident Evil 2, Little Nightmares II Deluxe Edition ve Shadow of the Colossus gibi daha pek çok oyun, PlayStation Store Altın Hafta Fırsatları kapsamında en az yüzde 50 indirime girmiş durumda. Kampanyadaki tüm oyunlara bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Bu arada PS Plus mayıs oyunları da resmiyet kazandı. Abonelik servisinin üyeleri gelecek ay FIFA 22, Tribes of Midgard ve Course of the Dead Gods yapımlarını 5 Mayıs – 6 Haziran arasında ücretsiz olarak kütüphanelerine indirebilecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.