Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

People Can Fly Yeni Bir AAA Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Outriders, Bulletstorm, Gears of War: Judgment gibi oyunların geliştiricisi olan People Can Fly yeni bir AAA oyunu üzerinden çalıştığını duyurdu.

Yaptığı oyunlar ile oyun dünyasında sıkça adından söz ettiren ve Outriders, Bulletstorm, Gears of War: Judgment gibi oyunların bağımsız geliştiricisi olan People Can Fly, yeni bir AAA oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. 

People Can Fly Yeni Bir AAA Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Bağımsız oyun geliştiricisi People Can Fly bugün, yeni nesil konsollarda, streaming platformlarında ve PC’de piyasaya sürülmesi planlanan yeni bir orijinal AAA oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Yeni proje, gelecek yıl düzinelerce yeni personel almayı planlayan People Can Fly’ın New York stüdyosu tarafından yönetilecek. 2002 yılında kurulan People Can Fly şu anda bu yıl piyasaya sürülecek olan Square Enix ile Outriders’ı geliştiriyor ve satış rekorları kıran Bulletstorm ve Gears of War serisinde çeşitli oyunların mimarı.

Studio Head, David Grijns ve Yaratıcı Yönetmen Roland Lesterlin tarafından yönetilen People Can Fly New York, Varşova, Rzeszow ve Newcastle’daki kardeş stüdyolarıyla birlikte çalışarak son derece iddialı, çığır açan bir aksiyon-macera oyunu yapacak People Can Fly’ın yaklaşık yirmi yıllık geliştirme uzmanlığını yeni bir yöne taşıyor. Yeni projenin ölçeğine uygun olarak People Can Fly, önümüzdeki 12-18 ay boyunca New York stüdyosunu büyütecek ve ayrıca Montreal’de yeni bir başlangıç stüdyosu açacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.