Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch’ta Artık Ganimet Kutusu Satılmayacak

Blizzard, 30 Ağustos'ta 'Overwatch' ganimet kutularının satışını durduracak.

Stüdyo, Salı günü yayınlanan bir blog yazısında Blizzard’ın 30 Ağustos’ta Overwatch ganimet kutularının satışını durduracağını duyurdu. Tarih, oyunun yakın zamanda başlatılan Anniversary Remix Vol 3 etkinliğinin sonuna denk gelecek şekilde ayarlandı.

Blizzard, oyuncuların 30’undan sonra hala ücretsiz ganimet kutuları kazanma şansına sahip olacağını da belirtti. Ek olarak oyun, 4 Ekim’de Overwatch 2 lansmanından önce oyuncunun envanterindeki tüm ganimet kutularını otomatik olarak açacak. Bu noktada ilk oyunun yerini alacak yeni oyun ile oyuncuların geçişten önce herhangi bir görünüm ve diğer kozmetik ürünlerini kaybetmemesini sağlayacak.

Overwatch, Ganimet Kutularını Kaldıracak

Overwatch

Haziran ayında Blizzard, Overwatch 2’nin ganimet kutularını sezonluk bir savaş bileti ve “sürekli güncellenen” bir oyun içi mağaza lehine terk edeceğini duyurdu. Hareket, stüdyonun bu tür para kazanmaya karşı bu ülkelerdeki yasalar nedeniyle Belçika ve Hollanda’da Diablo Immortal’ı yayınlamayacağını söylemesinin ardından geldi.

Görünüşe göre ikinci oyunun Ekim ayında ücretsiz olarak piyasaya sürülmesiyle birlikte, ilk oyun artık oynanamayacak hale gelecek ve tamamen değiştirilecek. Reddit AMA’daki bir soruyu yanıtlayan oyun direktörü Aaron Keller, gelecek devam oyunu bu yıl piyasaya çıktığında “mevcut Canlı Hizmetin yerini alacak” dedi.

Overwatch 2, 4 Ekim’de Xbox Series X/S, PS5, Xbox One, PS4, Nintendo Switch ve PC için erken erişimde ücretsiz bir oyun olarak piyasaya çıkacak. Oyun; yeni çok oyunculu kahramanlar, tam teşekküllü bir kampanya ve çok daha fazla özellikler içerecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.