Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2’de Ganimet Kutuları Olmayacak

Blizzard, Overwatch 2'deki mikro ödemeler hakkında detaylı bilgi paylaştı. Oyunda ganimet kutuları olmayacak ancak yine de şirketin cüzdanımıza ulaşması için birçok fırsatı olacak.

Dün yaklaşan Overwatch 2 hakkında uzun bir sunum gördük. Sunum sayesinde oynanış videoları gördük, yeni oyun mekanikleri ve oyunun diğer yönleri hakkında bir şeyler öğrendik. Ayrıca oyunda bulunan mikro ödemelerin nasıl çalışacağı hakkında da bilgi edindik. Blizzard Entertainment, oyuncuların paralarını nelere harcayabileceklerini açıkladı.

Overwatch 2, önceki oyuna kıyasla bir radikal değişiklikle karakterize edilecek. Bu sefer oynaması ücretsiz bir oyunla karşı karşıyayız, bu yüzden içerik oluşturucular oyundan para kazanma yollarını değiştirmek zorunda kaldı. Bu sorunun bariz çözümü tabii ki mikro ödeme uygulanması olacak. Pek çok oyuncu bundan hoşlanmayabilir ancak bu oynaması ücretsiz oyunların tek para kazanma yöntemi.

Overwatch 2 Yıllarca Desteklenecek

Overwatch 2
Overwatch 2, 4 Ekim 2022’de erken erişimde çıkacak.

Öncelikle Blizzard Entertainment, oyunda ganimet kutuları olmayacağını duyurdu. Böylece çok daha şeffaf mikro ödemelere güvenebiliriz. Yani oyunda para verdiğimiz şeyin ne olduğunu kesin olarak bileceğiz. Oyun içi mağazada ödeme yaptığımız zaman şansı bağlı kutular yerine direkt olarak belli olan eşyaları ve kozmetikleri satın alabileceğiz.

Diğer şeylerin yanı sıra uygulama içi mağazada görünecek kozmetik ürünleri satın alabileceğiz. Bu ekstralar, daha önce satın alınan Savaş Biletinin bir parçası olarak da mevcut olacak. Ayrıca, sonraki destek sezonlarının bir parçası olarak her dokuz haftada bir oyunda yeni unsurların görüneceği açıklandı.

Blizzard ayrıca oyunun geliştirilmesi için planlarını da paylaştı. Stüdyoya göre Overwatch 2, önümüzdeki yıllarda desteklenen bir oyun olacak. Her sezon yeni karakterler, haritalar, kozmetik ürünler ve Savaş Biletleri anlamına gelecek. Zaman içinde oyuna daha fazla oyun modu gelecek ve ilk (Push) Sezon 1’in başında çıkacak. Overwatch 2 ayrıca PvE oynanışı sunan modlar alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.