Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

OnePlus Kendi Roblox Dünyasını Oluşturdu!

OnePlus, Roblox'ta bir dünya kurdu. İlk ziyaretçiler için ücretsiz OnePlus kulaklık hediyesi de duyuruldu.

OnePlus da Roblox dünyasına resmi olarak adım attı. Günde 50 milyondan fazla aktif kullanıcıyla, bir şirketin neden sürükleyici içerik oluşturmak için platformu seçtiğini kolayca anlayabiliriz. Gucci, Nike, Chipotle ve Vans gibi markalar, bu platformda yer alan şirketlerden sadece birkaçı. Ünlü telefon üreticisi de bu markaların arasına katılma kararı aldı.

Bugün şirket, Transparent House ile ortaklaşa oluşturulan sanal bir tema parkı olan OnePlus World‘ü duyurdu. Şirket, akıllı telefon cihazlarından eşyalar aldı ve bunları parka entegre etti. Örneğin, SuperVOOC şarj teknolojisini akıllı telefonları için kanalize eden dünya, karakterlerin şarj olmasını ve normalde olduğundan daha hızlı hareket etmesini sağlayan şarj istasyonlarına sahip.

OnePlus World Roblox Dünyası

OnePlus

OnePlus World sadece yürümek ve koşmak gibi eylemlerle sınırlı değil, kullanıcılar seyahat etmek için motosiklet ve uçan kaykay gibi araçları kullanabilecek. Paraşütle atlama, hazine avı ve daha pek çok aktivite de olacak. Avatarınız için özel kıyafetler de giyebileceksiniz.

Oyun içinde gerçek dünya seçenekleri de yer alacak. Roblox’taki oyun dünyasında kupon kodlarını ortaya çıkarabileceksiniz. Keşfedilen ilk 200 kupon kodu, ücretsiz bir kulaklık seti kazanacak.

Şirket, hayranlar için dijital bir oyun alanı sunarken, OnePlus 10T de yakında piyasaya sürülecek. Şirket, duyurudan önce örnek gösterim ile akıllı telefonu sergilemeye başladı. Şirketin web sitesine göre, cihaz bir Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, 16GB RAM, 256GB dahili depolama ve SuperVOOC voltajlı 4.800mAh batarya ile piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.