Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Ön Siparişteki Marvel’s Spider-Man 2 Fiyatına Yüzde 100 Zam!

Haziran ayında 799 TL fiyatla ön siparişe açılan Marvel's Spider-Man 2, bugün gelen zammın ardından 1.499 TL oldu.

Haziran ayında 799 TL gibi şaşırtan bir yerel fiyatla Türkiye’de ön siparişe açılan Marvel’s Spider-Man 2, PlayStation Store’daki zamlardan nasibi alan son oyun oldu. Bu sonbaharda piyasaya sürülmesi planlanan oyun, bugün yapılan güncellemenin ardından 1.499 TL‘ye yükseldi. Ana oyuna ek olarak hem Peter Parker hem de Miles Morales için kostümler, yetenek puanları ve daha fazlasını içeren Digital Deluxe Sürüm’ün fiyatı ise 1.699 TL oldu.

Dolar bazında 15 birimlik bir artış yapılan Marvel’s Spider-Man 2 fiyatı güncel kur ile 55 dolara tekabül ediyor. Oyunun global satış fiyatının 70 dolar (1.887 TL) olduğu bilgisini de araya sıkıştıralım. Türk lirasındaki değer kaybına rağmen PS Store’daki oyunlarını sabit tutan Sony, PC tarafındaki Steam ve Epic Games Store gibi zam kartını çıkarmak durumunda kaldı.

Marvel’s Spider-Man 2 Fiyatı 1.499 TL Oldu

Marvel’s Spider-Man 2 fiyatı zam

Geride bıraktığımız hafta sonunda The Last of Us Remastered, High on Life ve Final Fantasy 16 dahil yüzde 90’a varan oranlarda zam gelmişti. Fakat Spider-Man 2 fiyatı aynı kalmıştı. Hatta bunun üzerine PlayStation Store’da zam gelmeden alınması gereken oyunlar şeklinde bir liste hazırlamıştık. Ne yazık ki yeni Örümcek Adam oyunun bu listedeki varlığı çok kısa sürdü.

Insomniac Games tarafından geliştirilen serinin ikinci oyunu olan Marvel’s Spider-Man 2, Peter Parker ve Miles Morales’i bir araya getiriyor. İkili, Venom başta olmak üzere Kraven the Hunter ve Lizard gibi Spider-verse’ün ikonik kötülerine karşı güçlerini birleştirecek. Sony, mayıs ayında yaptığı açıklamada oyunun co-op moduna sahip olmayacağını ve “destansı ölçekte bir tek oyunculu macera” sunacağını ifade etmişti.

Marvel’s Spider-Man 2, PlayStation 5 için 19 Ekim 2023 tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunun standart sürümünü bu sayfadan 1.499 TL karşılığında ön sipariş verebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Bende dün akşamdan paramı hazırlamıştım ama sabah uyandığımda fiyatı iki katına çıkmıştı çok şok oldum,peki fiyatı hiç düşecek mi?

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.