Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

NVIDIA Geforce Ekran Kartları İçin Yeni Güncelleme Sunuldu

NVIDIA Geforce 552.44 WHQL Sürücüsü, Homeworld 3 ve Ghost of Tsushima dahil en yeni oyunlarda optimum deneyimi sunuyor.

Teknoloji şirketi ve ekran kartı üreticisi NVIDIA yeni bir güncelleme yayınladı. Ekran kartları için sunduğu yeni güncelleme sayesinde artık daha fazla seçenek bizlere sunuluyor ve en yeni oyunlar için destekler ekleniyor. NVIDIA Geforce 552.44 WHQL Sürücüsü, Homeworld 3 ve Ghost of Tsushima dahil en yeni oyunlarda optimum deneyimi sunuyor.

Daha fazla detaya girecek olursak, NVIDIA yayınladığı yeni sürücü güncellemesi ile beraber Ghost of Tsushima‘dan daha fazla verim alabileceğinizi aktarıyor. Bunun dışında 16 Mayıs tarihinde çıkış yapacak olan bu yapım DLSS 3 Frame Generation desteğiyle beraber bizlere sunulacak. Dolayısıyla en yeni sürücü güncellemesi oyun için tam destek sunuyor.

NVIDIA En Yeni Oyunlara Destek Sunuyor

Sadece Ghost of Tsushima değil aynı zamanda Homeworld 3 için de benzer desteklerin olduğunu aktaralım. Bu yeni sürücünün tam destek sunacağı oyunlar arasında HM 3 de bulunuyor. Bu doğrultuda oyunda yer alan DLSS Süper Çözünürlük teknolojisi için tam destek ekleniyor. Ayrıca bu sürücünün yeniden boyutlandırılabilir bir profil sistemini de programa dahil ettiğini aktaralım. Bu da oyun çıktığı zaman sorunsuz bir şekilde oynamanıza olanak tanıyacak.

1709747996 ss 7f270dd4a6756a6bac

NVIDIA Geforce 552.44 WHQL Sürücüsü bu destekler dışında herhangi bir yenilik eklemiyor. Öte yandan şirket tarafından yapılan açıklamada Tekken 8‘in bazı ekran kartlarında çökme yaşadığını aktarabiliyoruz. Açıklanan detaylara göre GeForce GTX 10 serisi ekran kartlarında oyuna giriş yaptığınız esnada rastgele bir şekilde çökmeye yaşayabilir ve bu durumun son güncellemeden kaynaklı olduğu belirtiliyor. Mevcut soruna çözümler aranıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.