Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tekken 8 Bazı Nvidia Ekran Kartlarında Çöküyor

PC Gamer tarafından tespit edildiği üzere Tekken 8 için yayınlanan en son Nvidia ekran kartı güncellemesi oyunu bozuyor.

Bandai Namco Studios tarafından oyun severlere sunulan Tekken serisinin en yeni oyunu Tekken 8 için yeni bir haber ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere bakacak olursak, oyunun bazı Nvidia kartlarında rastgele bir şekilde çöktüğünü aktarabiliriz. Bu durumun yayınlanan en son ekran kartı güncellemesi sebebiyle yaşandığı bildiriliyor. Ancak ekran kartı üreticisi bir noktada kendilerinden kaynaklı olmadığını aktarıyor.

Geldiğimiz noktada Nvidia, PC oyuncularının dövüş aksiyon oyunu Tekken 8’de GeForce ekran kartlarında rastgele çökmeler yaşadığını kabul ediyor. Şirketin yayınladığı en son grafik güncellemesi ile beraber yer alan yama notları içerisinde hala araştırılmakta olan bir sorun ön plana çıkıyor. PC Gamer tarafından tespit edildiği üzere mevcut problem doğrudan kullanıcıları masaüstüne atılıyor ve oyuncular oyunun kapanması ile beraber karşı karşıya kalıyor.

Tekken 8 Karışık Etiketine Sahip

Son ekran kartı güncellemesi içerisinde “Tekken 8, GeForce GTX 10 serisi ekran kartlarında rastgele bir şekilde çökebilir” ibaresi yer alıyor. Diğer taraftan Nvidia sorunun halen çözülmediğini ve araştırılma aşamasında olduklarını belirtiyor. Bu kapsamda aslında sorunun kendilerinden kaynaklanmadığı da açıklamalar arasında yer alıyor.

PrEv8rn2SEJVGcUAXtv3yX

Dövüş ve aksiyon sistemini bünyesinde barındıran ve ilgi çekici karakterlerle ön plana çıkan Tekken 8’in Steam sayfasına bakacak olursak, en son incelemelerin karışık etiketine sahip olduğunu aktarabiliriz. Bir kısım oyuncuların sevdiği, diğer kısmının ise yetersiz bulduğu yapım 45 dolarlık fiyat etiketi ile satışta bulunuyor. Oyuna ayrıca para verip elde edebileceğiniz karakterlerin eklendiğini de belirtmek gerekiyor. Bu durum oyuncular tarafından bir hayli eleştiriliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.