Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

No More Heroes 3, PC ve Konsollara Geliyor

No More Heroes 3 bu yıl PC ve konsollara gelecek.

Daha önce Switch’e özel olan No More Heroes 3, artık PC ve diğer konsollarda oynanabilecek. Oyunun tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği veya geliştiricinin hangi PC platformunu seçeceği henüz doğrulanmasa da XSeed oyunu Switch ile olan anlaşmasından ayrıldığınıonayladı. Oyun PC, PS4, PS5 ve Xbox’ta mevcut olacak ancak bunun yalnızca Microsoft’un mevcut nesil sistemi olup olmadığı veya Xbox One’ı içerip içermediği şu anda tam olarak belli değil.

En sevdiğimiz otaku suikastçısı geri dönüyor şeklinde tweet atan XSeed, Travis Touchdown‘un yalnızca Santa Destroy’u değil, dünya’nın kendisini de savunmak için harekete geçtiğini söyledi. Grasshopper’ın kurucusu ve CEO’su Goichi Suda, o sırada Twitter’da yayınlanan bir açıklamada COVID-19 salgınının geliştirmede öngörülemeyen gecikmelere neden olduğunu açıkladı.

No More Heroes 3 Covid Kurbanı Oldu

No More Heroes 3

İlk No More Heroes’un yayınlanmasından bir süre sonra Activision ile yaptığı konuşmayı anlatan geliştirici, on yıl önce bir Deadpool oyunu yapmak için Activision bana ortaklık teklif etti dedi. Bu planın hiçbir zaman gerçekleşmediğini ve ilk planlama aşamalarının boşa çıktığını söyleyen geliştirici, o günden bu yana harika fikirlerinin bulunduğunu da ekledi.

Suda, bir Deadpool oyunuyla uğraşmaya yeniden ilgi duyduğunu ifade etse de, son zamanlarda yapmak istediği oyunlar hakkında ne kadar çok konuşursa, onları gerçekten yapmanın o kadar imkansız hale geldiğini bir espri şeklinde vurguladı. No More Heroes 3 çıkış tarihi ne zaman açıklanır bilinmiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.