New World Zaman Çarkı Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

New World'e bu ay bir Zaman Çarkı geçit etkinliği alacak ve yeni silahlar ve kıyafetler kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

New World, Amazon ile beraber Zaman Çarkı uyarlamasıyla ilgili bir etkinlik düzenliyor. Bugün erken saatlerde duyurulan Zaman Çarkı etkinliği bu ayın sonunda 24 Aralık’ta New World’de resmi olarak yayınlanacak. Etkinlik sonsuza kadar Aeternum’da kalmayacak ve yaklaşık üç hafta 11 Ocak 2022 tarihinden itibaren bitecek.

Aslında, yeni etkinliğinin başladığı gün, The Wheel of Time’ın sezon finaliyle aynı zamana denk geliyor. Doruk noktasını kutlamak için, Twitch üzerinden Yeni Dünya yayınlarını izleyen herkes, resmi New World web sitesinde kontrol edebileceğiniz bazı özel oyun içi ödüller kazanacak.

New World Zaman Çarkı Etkinliği 24 Aralık’ta Geliyor

New World

Geçiş etkinliğinin kendisine gelince, Noel arifesinde oyunda kazanılacak altı yeni eşya olacak. Tek elle kullanılan Tam’s Blade, güçlü iki elle kullanılan Shadowspawn Blade, Red Aja Cloak, Children of the Light pelerini, Ouroboros Crest, Egwene’s Cloak ve nihayet Nynaeve’in Paltosu ile eşyalar kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bu aslında oyunun Kış tatilinde ev sahipliği yapacağı sınırlı süreli tek etkinlik değil. Dün 16 Aralık’ta, Winter Convergence etkinliği Amazon’un MMO’sunda başladı ve önümüzdeki ay 11 Ocak 2022’de, yani Zaman Çarkı etkinliğinin sona erdiği günlerde devam edecek. Ancak Winter Convergence etkinliğinde yeni görevler, etkinlikler, kozmetik ödüller ve çok daha fazlasını içeren daha keşfedilecek çok şey var.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol