Netflix, Vikings Valhalla Fragmanını Yayınlandı

Netflix'in yeni Vikings yan ürün serisi epik olacak. Nihayet dizinin ilk fragmanını gördük.

History Channel’ın Vikings dizisinin bir yan ürünü olan Vikings Valhalla, 2019’da dyuruldu. O zamandan beri, oyuncu kadrosundan, ilk tanıtım videosuna kadar şov hakkında oldukça fazla şey ortaya çıktı. Şimdi ise Netflix, dizi üzerindeki perdeyi tamamen araladı.

Netflix, Vikings Valhalla için bir tanıtım fragmanında, Leif Eriksson (Sam Corlett) ve kardeşi Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) dahil olmak üzere dizide karşılaşacağınız bazı önemli oyuncuları tanıttı. Diziye bakıldığında, Valhalla’nın ne kadar vahşi ve şiddetli olacağının yanı sıra serinin ölçeğinde ne kadar destansı olduğu da ortaya çıktı. Aşağıdaki videoyu inceleyebilirsiniz.

Vikings Valhalla Türkçe Fragman

Vikings Valhalla, History Channel’ın Vikings isimli dizisinden 100 yıldan fazla bir süre sonrasını konu alacak, bu yüzden uzun süredir devam eden diziden pek çok tanıdık yüz görmeyi beklemeyin. Muhtemelen hepsi öldü.

Bununla birlikte yeni dizi, tarihi kayıtlardaki en büyük Vikinglerden bazılarına odaklanacak. Bunun yanı sıra Vikings yaratıcısı Michael Hirst, dizide Jeb Stuart, Morgan O’Sullivan, James Flynn, Sherry Marsh, Alan Gasmer, Sheila Hockin ve John Weber ile birlikte baş yapımcı olarak yer aldı.

Vikings Valhalla

Dizi hakkında hala bilmediğimiz çok şey mevcut. Örneğin dizinin çıkış tarihi hakkında hala bir bilgimiz yok. Netflix bu bilgiyi açıklar açıklamaz, mutlaka size ileteceğiz. Bizi takip etmeyi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Ayrıca Netflix’in ücretsiz bir üyelik planı başlattığını da sizlere hatırlatmak isterim, daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol