Netflix Ücretsiz İzleme Sunan Bir Üyelik Planı Başlattı

Online dizi ve film izleme platformu Netflix, Android cihazlar için ücretsiz bir üyelik planı başlattı. Şimdilik yalnızca Kenya'da geçerli olan abonelik, sınırlı sayıda içeriğe erişim sağlıyor.

Günümüzün en çok tercih edilen dijital yayın platformlarından Netflix ücretsiz izleme imkanı sunan yeni bir abonelik modelini devreye aldı. Bildiğiniz gibi Netflix ücretsiz deneme sona erdikten sonra, platformu kullanmaya devam edebilmek için kendinize ücretli bir plan seçmeniz gerekiyor.

Yeni abonelik planı ise sınırsız şekilde Netflix dizilerini ücretsiz izleme şansı veriyor. Şimdilik yalnızca Kenya’da geçerli olan Netflix ücretsiz üyelik modeli, platform kataloğunun yalnızca dörtte birine erişim sağlıyor.

Netflix Ücretsiz Üyelik Modeli Şimdilik Yalnızca Kenya’da Sunuldu

Netflix Ücretsiz İzleme

Kullanıcıların ücretsiz Netflix hesabı oluşturmak için 18 yaşında veya daha büyük olduklarını onaylamaları gerekiyor. Ayrıca kayıt olurken ödeme bilgileri de istenmiyor. Söz konusu üyelik planı, kişiselleştirilmiş öneriler, çoklu profiller için destek, reklamsız oynatma ve ebeveyn denetimleri gibi özellikler sunuyor.

Sadece Kenya’daki Android cihazlarını kapsayan Netflix ücretsiz üyelik, içeriklerin indirilmesine veya televizyondan izlenmesine imkan tanımıyor. Peki, Netflix ücretsiz izleme şansı veren bu abonelik planı başka ülkelere de gelecek mi?

Konuya ilişkin Variety‘e açıklamalarda bulunan bir şirket sözcüsü, ücretsiz bir planın ücretli abonelikleri çekmede ne kadar etkili olabileceğini test etmek için ilk olarak Kenya’yı tercih ettiklerini belirtti. Kesin olmamakla birlikte, bu strateji Afrika ülkesinde gerçekten başarılı olursa, Netflix ücretsiz üyelik modelinin diğer pazarlara da yayılma ihtimali var.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol