Netflix TUDUM Etkinliğinde Neler Paylaşıldı?

İnternet televizyonu Netflix geçtiğimiz günlerde yeni dizilerini bir etkinlikte duyurdu. Netflix’in bu etkinliğinde duyurulan tüm içeriklerin fragmanlarını listeledik.

Netflix TUDUM etkinliği geçtiğimiz günlerde düzenlendi. Netflix TUDUM : Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği kapsamında merak edilen yeni fragmanlar paylaşıldı.

Etkinlikte Netflix kullanıcıların merakla beklediği pek çok içeriğin fragmanları ve tanıtım tarihleri paylaşıldı. İlk kez düzenlenen etkinliğin geleneksel hale gelmesi bekleniyor.

Netflix TUDUM Etkinliği Nedir?

Netflix TUDUM etkinliğinde izleyicilerin en çok sorduğu soruların başında gelen TUDUM nedir? sorusu Netflix tarafından “TUDUM. Bu da ne böyle? Yazılışına aşına olmasan da duyar duymaz bunun ne olduğunu anlayacaksınız. TUDUM Netflix’te bir içerik izlediğinizde duyduğunuz ilk sestir. İşte bu ses düzenlenen “TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği”ne ilham verdi.” şeklinde cevaplandırıldı.

netflix tudum etkinliginde neler paylasildi

Netflix TUDUM etkinliğinde 70’ten fazla film ve dizi tanıtımı yapıldı. Tanıtımı yapılan içerikler arasında League of Legends : Arcane, Stranger Things, Bridgerton, The Witcher, La Casa De Papel ve Cobra Kai içeriklerinin yanında Red Notice, Don’t Look Up, Extraction, The Harder They Fall ve The Old Guard popüler filmlerin de duyurusu yapıldı.

Netflix TUDUM Etkinliği

Netflix, etkinlik kapsamında duyurusunu gerçekleştirdiği fragmanları ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol