Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix, Tomb Raider Animesinin Fragmanını Yayımladı

Netflix, Tomb Raider animesinin ilk tanıtım fragmanını yayımladı. Ayrıca sürpriz bir şekilde Devil May Cry animesi de duyuruldu.

Netflix, yakında çıkacak olan Tomb Raider anime serisinin ilk fragmanını yayınladı. Aşağıdan izleyebileceğiniz fragman, aynı zamanda Devil May Cry serisinin duyurulması için de kullanılan animasyon gösterilerinin gösterimi sırasında ilk kez gösterildi. Hayley Atwell’in (Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One) başrolde yer aldığı Tomb Raider: The Legend of Lara Croft, 2024’te vizyona girecek.

Fragman çok fazla bir şey göstermiyor ama yeni animenin de en son oyunların daha sert tonunu benimseyeceği kesin. Netflix ilk olarak 2021 yılında bir Tomb Raider serisi için Legendary ile ortaklık yapacağını duyurmuştu. Duyuru, Tomb Raider serisinin yeniden dirilişinin bir parçası olarak geldi. Amazon, serideki bir sonraki oyunu yayınlamak için geliştirici Crystal Dynamics ile ortaklık kurdu.

Netflix Tomb Raider Anime Fragmanı

Netflix, Tomb Raider Animesinin Fragmanını Yayımladı

Tomb Raider animesinin yanı sıra Capcom, Studio Mir ve Netflix’in Castlevania serisinin yapımcısı Adi Shankar’ın imzasını taşıyan Devil May Cry anime dizisi de “çok yakında çıkacak” ibaresiyle duyurdu. Netflix ayrıca Castlevania: Nocturne‘un ilk yedi dakikasını da yayınladı. Fransız Devrimi sırasında geçen Richter Belmont kökenli bir hikayeyi anlatan dizi, 28 Eylül’de yayın hizmetinde ilk gösterimini yapacak.

Bunun yanı sıra Netflix, Kaliforniya’da yakın zamanda kurulan ve Overwatch baş yapımcısı Chacko Sonny liderliğindeki bir stüdyoda orijinal, çok platformlu, üçlü A oyunu üzerinde çalışıyor. Ekipte ayrıca stüdyonun kreatif direktörü Joseph Staten, Mart ayında Microsoft’tan ayrılan Halo emektarı ve daha önce God of War geliştiricisi Santa Monica Studio’da aynı görevi üstlenen sanat yönetmeni Raf Grassetti de yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.