Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon Tomb Raider Dizisi Yapacak!

Amazon ünlü oyun serisi Tomb Raider için yeni bir dizi projesi üzerinde çalışıyor.

Hollywood Reporter kaynakları, Amazon’un bir Tomb Raider dizisi üzerinde çalıştığını açıkladı. Phoebe Waller-Bridge tarafından yazılıp yönetilecek olan dizinin başrolünde kimin yer alacağı henüz kesin değil. Tahminimce Angelina Jolie veya Alicia Vikander bu yapımda yer almaz.

Ünlü Hollywood oyuncusu Waller-Bridge, daha önce Amazon ile birkaç projeyi içeren üç yıllık bir anlaşma yaptı. The Reporter’ın kaynakları, Amazon’un bu anlaşmayı sürdürmek için oldukça ısrarcı davrandığını belirtti. Merakla bekleyeceğimiz yapımın senaryosunun emin ellerde olduğunu görmek ise oldukça güzel.

Tomb Raider’ı Kim Oynayacak?

Tomb Raider

Oyun tabanlı diziler son zamanda oldukça yoğun ilgi görmeye başladı ve birçok stüdyo, yen proje tercihlerini oyun senaryolarından yana kullandı. HBO’nun The Last of Us dizisi şimdiden ikinci sezonu alacak kadar başarılı oldu. Bu arada Sony, Netflix ve Prime Video için God of War, Gran Turismo ve Horizon yapımları da geliştirilme aşamasında.

Bir Tomb Raider serisi, Amazon’un oyun temalı kataloğunu destekleyecek ve halihazırda Arcane yapımına sahip Netflix gibi rakiplere karşı rekabet etmesine yardımcı olacak. Amazon ayrıca gişe rekorları kıran filmlerin peşinden koşmaktan da çekinmedi. Örneğin, şirketin The Lord of Rings: The Rings of Power için 1 milyar dolar harcadığı bildirildi. Her ne kadar Tomb Raider dizisinin bu kadar büyük bütçeye sahip olacağını düşünmesem de Amazon’a bu konuda güveniyorum.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.