Netflix, Sevilen Japon Karaktere Dizi Yapacak

İlk olarak 2018'de duyurulan Mega Man filmi şimdi popüler yayın platformu Netflix’te yayınlanacak.

Görünüşe göre Netflix, Cowboy Bebop’un başarısından dolayı dizi severlerin gözlerini başka bir sevilen Japon karaktere çevirmiş: Mega Man. Rockman Corner tarafından bildirilen habere göre, Henry Joost ve Rel Schulman’ın prodüksiyon şirketi Supermarché’nin web sitesinde, web sitelerinde gelecek projeler hakkında birtakım açıklamalarda bulundu.

Supermarché’nin açıklaması şu şekilde; Henry Rel ve şirket içi yapımcıları Orlee-Rose Strauss aktif bir geliştirme listesi sürdürüyorlar. Eserlerdeki özellikler arasında şunlar yer alıyor: Capcom’un Chernin Entertainment ve Netflix için yazdığı ve yönettiği Mega Man uyarlaması.

Netflix Mega Man’i Dizi Yapacak!

Netflix

Bir canlı aksiyon Mega Man’i ilk olarak 2018de tanıtmıştı ve Supermarché’nin web sitesinde listelenen aynı şirket olan Chernin Entertainment’a eklenmişti. Joost ve Schulman geçen yıl platformda yayınlanan Project Power’ı yayınladılar ve son derece sevildi. Yeni çıkacak dizide bu olay da yardımcı oldu. Hollywood’un Netflix aslında yapılan böyle şeyler elde edebilmek görünüyor aksine çünkü iyi haber.

2018’de Capcom, film duyurusunu şu şekilde yapmıştı: Etkileyici ve dünya çapında sevilen Mega Man serisine dayanan Capcom, Mega Man oyunlarının dünyasını koruyan ve aynı zamanda büyük prodüksiyonu bünyesinde barındıran bir uyarlama ile sadece oyun oyuncuları değil, aksiyon filmi hayranları da dahil olmak üzere farklı bir kitleye hitap etmeyi hedefliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol