Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus’un Oynanış Videosu Yayınlandı

MultiVersus'un kapalı alfa sürümü, 29 Mayıs'a kadar oynanabilir olacak ve yedi aşamada dört modda 13 oynanabilir karakter sunacak.

Player First Studios’un oynaması ücretsiz platform dövüş oyunu MultiVersus için kapsamlı bir oynanış videosu yayınlandı. Yönetmen Tony Huynh ve Daniel Kraft, Super Smash Bros. profesyonel oyuncuları Tyrell “NAKAT” Coleman ve James “VoiD” Makekau-Tyson ile üç tur boyunca karşı karşıya geldi ve eğlenceli anlar ortaya çıktı.

İkiye karşı iki olarak gruplara ayrılan yönetmenler ve profesyonel oyuncular; Wonder Woman, Shaggy, Superman ve Tom gibi karakterlerin çeşitli ortamlarda nasıl hareketler sergilediğine yakından bakmamızı sağladı. MultiVersus çıkış tarihi açıklanmadı ancak 19 Mayıs TSİ 19.00’dan itibaren kapalı alfa sürümü mevcut olacak. Kapalı alfa sürümüne buradan başvurabilirsiniz ancak çok sınırlı sayıda kişi kabul edilecek.

MultiVersus Kapalı Beta İçeriği Belli Oldu

MultiVersus
MultiVersus’ta birçok DC karakteri yer alacak.

MultiVersus SSS’ye göre, alfa 29 Mayıs 19.00’a kadar kapalı alfa sürümü devam edecek. Kullanılabilir kodlarla birlikte 17 Mayıs’ta e-postalar gönderilecek ve oyuncular alfada kendilerine katılmaları için en fazla üç arkadaş davet edebilecek. İşte sunulacak tüm içerik:

  • Karakterler: Batman, Superman, Wonder Woman ve Harley Quinn (DC); Shaggy (Scooby-Doo); Bugs Bunny (Looney Tunes); Arya Stark (Game of Thrones); Köpek Jake ve İnsan Finn (Adventure Time); Steven Universe ve Garnet (Steven Universe); Tom ve Jerry ve Reindog adında olağanüstü orijinal bir yaratık. Batman, Superman, Wonder Woman, Arya Stark, Steven Universe ve Garnet’in başlangıçta kullanılamayacağını ancak zamanla hepsinin kilidinin oyun yoluyla açılabileceğini lütfen unutmayın. Diğer tüm karakterler, Kapalı Alfa başladığında hemen kullanılabilir olacak.
  • Haritalar: Batcave (DC), Tree Fort (Adventure Time), Scooby’s Haunted Mansion (Scooby-Doo), Trophy’s EDGE, Trophy’s EDGE 2, Klasik 3 Platformu ve Eğitim Odası.
  • Oyun Modları: 2’ye 2 takım tabanlı işbirlikçi modu, 1’e 1 maçlar, 4 oyunculu herkes tek ve The Lab isimli alıştırma modunun tümü.

MultiVersus çıkış tarihi henüz açıklanmasa da oyun bu yıl içerisinde Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.