MultiVersus Resmen Duyuruldu: Oynaması Ücretsiz Olacak!

Warner Bros. Games, MultiVersus'u resmi olarak duyurdu. Oynaması ücretsiz olacak olan oyun, 2022 yılında çıkış yapacak. İşte detaylar.

Nickelodeon’dan sonra Warner Bros.‘un da kendi Smash oyununu yaptığını daha önce sizlerle paylaşmıştık. O dönem yalnızca sızıntıdan ibaret olan yapım, nihayet resmi olarak gün yüzüne çıktı. Bugün itibarıyla duyurulan oynaması ücretsiz platform dönüş oyunu MultiVersus, ikonik karakterleri ve efsanevi evrenleri birleştiriyor.

warner bros games MultiVersus

En basit tabirle oyunda Bugs Bunny ile Superman‘i dövme şansınız olacak. Takım tabanlı 2’ye 2 formatını benimseyen MultiVersus, Player First Games tarafından geliştiriliyor. Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 ve PC platformlarında tam çapraz oyun desteği sunacağı açıklanan oynaması ücretsiz oyun, 2022 yılında piyasaya sürülecek.

MultiVersus karakterleri arasında Superman, Wonder Woman, Harley Quinn, Scooby-Doo’dan Shaggy, Bugs Bunny, Game of Thrones’tan Arya Stark, Tom ve Jerry, Jake the Dog ve Finn the Human bulunuyor. Warner Bros. Games, ileride bu karakterlerin arasına yenilerinin katılacağını açıkladı.

MultiVersus karakterleri

Her karakter, özelleştirilebilir hareket setine sahip olacak. Wonder Woman’ın en güçlü silahı Kement of Truth saldırısının Shaggy ve onun sandviç mermisiyle eşleştirilmesinden, Arya Stark’ın Superman’in lazer saldırısından kaçınmak için yüz değiştirme yeteneğini kullanılmasına kadar, şaşırtıcı takım kombinasyonları ve eşleşmeler olacak. Oynaması ücretsiz dövüş oyunu MultiVersus için yayınlanan tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyun hakkındaki ayrıntılı bilgilere bu adresten ulaşabilirsiniz.

MultiVersus Fragmanı:

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol